Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Transmission-Data nejsou úplně dostupná  (Přečteno 1658 krát)

Ditrue

  • Host
Transmission-Data nejsou úplně dostupná
« kdy: 12 Listopadu 2008, 08:03:50 »
Ahoj. Nemůžu stahovat, žádné torrenty. Po stáhnutí do Transmission, se torrent přidá a vedle něj se vypíše hláška "data nejsou úplně dostupná a nic se nestahuje. Musí to být problém s Transmission, protože se to děje i při stahování Ubuntu.Navíc jsem to teď zkoušel s KTorrentem a ten funguje. Tento problém se objevil až po nové instalaci na 8.10. Měl někdo podobný problém a vyřešil ho?

arrange

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4031
  • "jdu s hlavou vztyčenou..."
Re: Transmission-Data nejsou úplně dostupná
« Odpověď #1 kdy: 12 Listopadu 2008, 22:02:48 »
Máš nejnovější verzi? (1.34 nebo 1.40) V předchozích se tato hláška objevovala jako bug.
Někdy nejsou data opravdu dostupná. Zkus počkat nebo restartovat Transmission.
Myslím, že stejná zpráva se někdy objevuje i v případě, kdy Transmission po nestandatním ukončení zpětně kontroluje, která data jsou už stáhnuta (CPU jede naplno), pak se vše vrátí do normálu.
http://www.openstreetmap.org - mapy celého světa "wiki style"

Anselm

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 3
Re: Transmission-Data nejsou úplně dostupná
« Odpověď #2 kdy: 18 Března 2009, 22:53:36 »
Mám ty samé problémy jako kolega.Mohu jen dodat, že delší dobu vše fungovalo a teď jako když utne.

Dr.Watson

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 37
Re: Transmission-Data nejsou úplně dostupná
« Odpověď #3 kdy: 19 Března 2009, 16:22:19 »
Data někdy opravdu nejsou k dotažení komplet,jak psal arrange. Stává se to i neúmyslně, třeba u hudebních souborů-prvotní seeder sdílenou hudbu přehraje např. ve WinMedPlayeru, který je lehce pozmění a tedy nesouhlasí tabulka hash. Pokud torrent před tímto přehráním není někým dotažený do konce, nikdy nebude v torrentklientu označený jako 100% kompletní.
Ale pro kontrolu klidně použijte jiného klienta, třeba Ktorrent.

TOMMO_4

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 112
Re: Transmission-Data nejsou úplně dostupná
« Odpověď #4 kdy: 03 Května 2009, 08:42:38 »
Máš nejnovější verzi? (1.34 nebo 1.40) V předchozích se tato hláška objevovala jako bug.
Někdy nejsou data opravdu dostupná. Zkus počkat nebo restartovat Transmission.
Myslím, že stejná zpráva se někdy objevuje i v případě, kdy Transmission po nestandatním ukončení zpětně kontroluje, která data jsou už stáhnuta (CPU jede naplno), pak se vše vrátí do normálu.


no mám ten samý problém (s nedostupností) mám verzi 1.34 - ona je i v.1.40??jakto že mi to pak správce aktualizací nenabídne. jak to mám tedy v promptu aktializovat na novejší - je přímo na to nějaký příkaz tak jako na instalaci apt-get install, nebo na odinstal apt-get remove??
ubuntu 9.04

HonzaD

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 524
    • VoIP a internetová komunikace
Re: Transmission-Data nejsou úplně dostupná
« Odpověď #5 kdy: 03 Května 2009, 16:18:23 »
Tak prozatím používejte deluge :)

TOMMO_4

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 112
Re: Transmission-Data nejsou úplně dostupná
« Odpověď #6 kdy: 03 Května 2009, 18:04:40 »
Tak prozatím používejte deluge :)

no tak což oto ono to nějak stahuje, ale je to takové jakési nestabilní (se mi teda alespon zdá no)sem zkoušel nainstalovat nejnovější verzi přímo z oficiálního webu (v.1.50)ale nějak sem neuspěl, soubory nebyly nalezeny, tak nevím.
ubuntu 9.04

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.