Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Wallpery CC  (Přečteno 1489 krát)

Jan Rippl

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 63
  • Jsme tu stále s Vámi...
    • JanRippl.eu
Wallpery CC
« kdy: 22 Listopadu 2008, 19:52:03 »
Dobrý den.
Dnes jsem dostal takový nápad, nabídnout lidem, jenž se zabývají grafickou tvorbou, tvořit Wallpery (pozadí obrazovky PC) na tétma Linux, lidé, či komunikace, s prvky UFO, Aliens, Area-51, Space (budou pocházet z Area-51  ;D), licencované v rámci Creative Commons pro nekomerční účely, a to pod hlavičkou Area-51.cz.

Wallpery by osahovaly internetovou adresu svého tvůrce (možnost zviditelnit se), jméno autora, nebo jinou myšlenku, slogan, apod.  ;)

Mojí snahou je, podpořit usilí při propagaci nejen operačního systému Linux, či počítačových technologií, ale zejména myšlenku otevřeného světa jako takového. Nechci sem zatahovat politiku, či problémy světové ekonomiky, ale události posledních dní, které stupňují dopady na naše životy mne nutí zamyslet se nad tím, jak my, lidé vnímáme tento svět, a které věci jsou pro nás prioritou.

Je-li naše civilizace závislá na penězích, prodeji ropy, či dalších komodit, hrozí nám situace, která tu už jednou byla. Je nejvyžší čas, začít se učit jiným hodnotám, než jsou peníze. Máte tedy možnost, prostřednictvím Vašich výtvorů, poslat jiným lidem svůj vzkaz.

S pozdravem
Jan Rippl, aliens@area-51.cz (JID/E-mail)  :)
Řekni, jaký software používáš, a já ti povím, jaký jsi...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.