Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: CS 1.6 vo Wine  (Přečteno 15826 krát)

huhuhu

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
CS 1.6 vo Wine
« Odpověď #25 kdy: 21 Října 2006, 16:35:44 »
zkus se podivat do konzole co ti wine vyhodi za hlasku kdyz to spadne
save the tree , burn the book

Miko10

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 642
CS 1.6 vo Wine
« Odpověď #26 kdy: 22 Října 2006, 09:29:51 »
No po páde je v konzole toto:

Kód: [Vybrat]
miko@miko-kubuntu:~/Desktop/CS$ wine cstrike
fixme:ddraw:Main_DirectDraw_SetCooperativeLevel (0x7fd5faa8)->((nil),00000008)
fixme:ddraw:Main_DirectDraw_SetCooperativeLevel (0x7fd5faa8)->((nil),00000013)
fixme:xrandr:X11DRV_XRandR_SetCurrentMode Cannot change screen BPP from 32 to 16
err:xrandr:X11DRV_XRandR_SetCurrentMode Resolution change not successful -- perhaps display has changed?
fixme:win:SetWindowTextA setting text "Mozilla ActiveX Control v1.7.12 (ReactOS special) Setup" of other process window (nil) should not use SendMessage
fixme:win:SetWindowTextA setting text "Mozilla ActiveX Control v1.7.12 (ReactOS special) Setup" of other process window (nil) should not use SendMessage
fixme:shell:SHAutoComplete SHAutoComplete stub
fixme:ole:ITypeInfo_fnRelease destroy child objects
err:ole:CoGetClassObject class {4955dd33-b159-11d0-8fcf-00aa006bcc59} not registered
err:ole:CoGetClassObject no class object {4955dd33-b159-11d0-8fcf-00aa006bcc59} could be created for for context 0x1
fixme:ole:CoCreateInstance no classfactory created for CLSID {4955dd33-b159-11d0-8fcf-00aa006bcc59}, hres is 0x80040154
File z:\home\miko\desktop\cs\cstrike\demoheader.dmf was never closed
Fujitsu-Siemens V6535, CD T3200, 3GB RAM, 320 GB HDD, Wifi Atheros 242x, Ubuntu 10.10

huhuhu

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
CS 1.6 vo Wine
« Odpověď #27 kdy: 22 Října 2006, 20:47:37 »
no mozna by bylo lepsi zkusit misto wine pouzivat cedegu, je i zadarmo, staci zkompilovat :D
save the tree , burn the book

Miko10

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 642
CS 1.6 vo Wine
« Odpověď #28 kdy: 23 Října 2006, 09:33:45 »
Citace: huhuhu
no mozna by bylo lepsi zkusit misto wine pouzivat cedegu, je i zadarmo, staci zkompilovat :D
Fuuuu...., no neviem, v linuxe som začiatočník. Ale aj tak, cedega zadara???? Sa mi nejak nezdá.
Fujitsu-Siemens V6535, CD T3200, 3GB RAM, 320 GB HDD, Wifi Atheros 242x, Ubuntu 10.10

Jere

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 625
CS 1.6 vo Wine
« Odpověď #29 kdy: 23 Října 2006, 11:25:29 »
Co vim, tak odjakziva :)

Krocan

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
CS 1.6 vo Wine
« Odpověď #30 kdy: 20 Ledna 2007, 17:44:03 »
Napíšu do konzole:
wine /home/krocan/.wine/drive_c/Program Files/Valve/Steam/Steam.exe
A vyhodí  mi to tohle:
wine: cannot find '/home/krocan/.wine/drive_c/Program'
Řekněte mi co dělám špatně, nebo co může být špatně?!?!?! Podl návodu na wiki to tak musí jít!
"Óda na malou hrudku zeleného hnusu"
Ó frytná chrochtobuznosti ! Tvé mikturace jsou mi, co do zprudlé žvastopunkceři naplzlé včely. Já zapřísahám tě svými frůnícími tvrdlovrzy a krákorně zapracuji svými cvrknuvšími patlocaráty. Nebo tě roztrhám na fidloprcičky svým frkodrťákem.

Beetljuice

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 838
CS 1.6 vo Wine
« Odpověď #31 kdy: 20 Ledna 2007, 17:54:17 »
Citace: Krocan
Napíšu do konzole:
wine /home/krocan/.wine/drive_c/Program Files/Valve/Steam/Steam.exe
A vyhodí  mi to tohle:
wine: cannot find '/home/krocan/.wine/drive_c/Program'
Řekněte mi co dělám špatně, nebo co může být špatně?!?!?! Podl návodu na wiki to tak musí jít!
Chyba je v té mezeře mezi Program a Files. Musíš za Program napsat \ a pak mezeru a Files. Příkaz by měl vypadat takhle :
wine /home/krocan/.wine/drive_c/Program\ Files/Valve/Steam/Steam.exe
Aj dont spíík ííngliš :)

Krocan

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
CS 1.6 vo Wine
« Odpověď #32 kdy: 20 Ledna 2007, 18:20:09 »
zkusil jsem to... píše to prozměnu:
wine: cannot find '/home/krocan/.wine/drive_c/ProgramFiles/Valve/Steam/Steam.exe
Tak sem si moc nepomohl.... hlavní prblem je že se mi upload steamu sekne na 26% a návod z linux-gamers.net s příkazem kerý začína na tohle...(nahoře) tím pádem k ničemu...a nevím o dalším řešení.... co mám stáhnout, nebo tak
"Óda na malou hrudku zeleného hnusu"
Ó frytná chrochtobuznosti ! Tvé mikturace jsou mi, co do zprudlé žvastopunkceři naplzlé včely. Já zapřísahám tě svými frůnícími tvrdlovrzy a krákorně zapracuji svými cvrknuvšími patlocaráty. Nebo tě roztrhám na fidloprcičky svým frkodrťákem.

Beetljuice

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 838
CS 1.6 vo Wine
« Odpověď #33 kdy: 20 Ledna 2007, 19:52:48 »
Citace: Krocan
zkusil jsem to... píše to prozměnu:
wine: cannot find '/home/krocan/.wine/drive_c/ProgramFiles/Valve/Steam/Steam.exe
Tak sem si moc nepomohl.... hlavní prblem je že se mi upload steamu sekne na 26% a návod z linux-gamers.net s příkazem kerý začína na tohle...(nahoře) tím pádem k ničemu...a nevím o dalším řešení.... co mám stáhnout, nebo tak
Nauč se číst, nebo alespoň lépe kopírovat příkazy. Podívej se jak vypadá můj zápis příkazu a jak tvůj.
Aj dont spíík ííngliš :)

Krocan

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
CS 1.6 vo Wine
« Odpověď #34 kdy: 21 Ledna 2007, 14:03:00 »
sem tam napsal i tohle: _ i tohle / .... nic mi nepomáhá.... spíš jesli nevíte o nějaký řešení.... třeba co z kopírovat z windows compu na kterým je uploadlej steam.... k jednomu mám občasný přístup a zrovna sem tam dal to CS a spustil ho.... tak kterej soubor- jesli by nešlo to vložit do složky na mým compu s Linuxama.... že by byl steam rovnou upnutej!!!!
"Óda na malou hrudku zeleného hnusu"
Ó frytná chrochtobuznosti ! Tvé mikturace jsou mi, co do zprudlé žvastopunkceři naplzlé včely. Já zapřísahám tě svými frůnícími tvrdlovrzy a krákorně zapracuji svými cvrknuvšími patlocaráty. Nebo tě roztrhám na fidloprcičky svým frkodrťákem.

Beetljuice

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 838
CS 1.6 vo Wine
« Odpověď #35 kdy: 21 Ledna 2007, 14:50:36 »
Citace: Krocan
sem tam napsal i tohle: _ i tohle / .... nic mi nepomáhá.... spíš jesli nevíte o nějaký řešení.... třeba co z kopírovat z windows compu na kterým je uploadlej steam.... k jednomu mám občasný přístup a zrovna sem tam dal to CS a spustil ho.... tak kterej soubor- jesli by nešlo to vložit do složky na mým compu s Linuxama.... že by byl steam rovnou upnutej!!!!
Nemám - neporadím. Radím jen podle tvého zápisu příkazů. A nejde o toto "/" lomítko, ale o obrácené "\" v tom je rozdíl. Nejsem u tvého pc a ani nemám křišťálovou kouli, jen mi jde o to, jestli jsi udělal přesně co jsi měl a co jsem ti psal.
Aj dont spíík ííngliš :)

Krocan

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
CS 1.6 vo Wine
« Odpověď #36 kdy: 21 Ledna 2007, 19:50:55 »
ty mě máš za debila...... sem zkusil to lomítko kerý se nepíše jako odělení složek!!!! kdybych tam rval to mezerový, by mi to psalo cannot found: homekrocanc_driveprogramfilesvalvesteamsteam.exe !!!! *censored*
"Óda na malou hrudku zeleného hnusu"
Ó frytná chrochtobuznosti ! Tvé mikturace jsou mi, co do zprudlé žvastopunkceři naplzlé včely. Já zapřísahám tě svými frůnícími tvrdlovrzy a krákorně zapracuji svými cvrknuvšími patlocaráty. Nebo tě roztrhám na fidloprcičky svým frkodrťákem.

Beetljuice

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 838
CS 1.6 vo Wine
« Odpověď #37 kdy: 22 Ledna 2007, 08:49:49 »
Citace: Krocan
ty mě máš za debila...... sem zkusil to lomítko kerý se nepíše jako odělení složek!!!! kdybych tam rval to mezerový, by mi to psalo cannot found: homekrocanc_driveprogramfilesvalvesteamsteam.exe !!!! *censored*
:) Dej si sprchu :)
Ještě jednou. Opravdu nevím, kde a jak máš co nainstalované. Předpokládám, dle tvého předchozího komentáře, že zde:
/home/krocan/.wine/drive_c/Program Files/Valve/Steam/Steam.exe
zápis příkazu by měl vypadat takto :
wine /home/krocan/.wine/drive_c/Program\ Files/Valve/Steam/Steam.exe
Jinak nevím, kde by mohl být problém.
Končím ...
Aj dont spíík ííngliš :)

huhuhu

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 11
CS 1.6 vo Wine
« Odpověď #38 kdy: 28 Ledna 2007, 21:15:04 »
jako proc to pise jak chuj ? to si to nemuze tabulatorem doplnit ? :)
save the tree , burn the book

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.