Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: INternet v Ubuntu  (Přečteno 964 krát)

wam]Spider007

  • Host
INternet v Ubuntu
« kdy: 10 Prosince 2008, 21:55:35 »
Zdarte, mam taky problem, ze net mi sice ide, ale dost divne, niektore stranky nedotiahne uplne a ine zase vobec. Navyse sa network manager tvari, ze nie som nikde pripojeny a po kliknuti na ikonu v oznamovacej oblasti sa otvori len kontaxtove menu "Manual configuration...".
Co to ma akoze byt? Som z toho jelen :(

Sešívaný

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 667
    • Osobní stránky
Re: INternet v Ubuntu
« Odpověď #1 kdy: 11 Prosince 2008, 13:41:16 »
Jsi si jistý, že je ta síť korektně nastavená? Občas se mi taky v některých sítích stává, že se některé stránky špatně zobrazují, respektive se nedostahují. Podle mě je problém v síti. Jinak zkoušel jsi vypnout IPv6?

wam]Spider007

  • Host
Re: INternet v Ubuntu
« Odpověď #2 kdy: 11 Prosince 2008, 17:25:34 »
to je prave to, ze to zacalo robit z nicoho nic. Jeden den pride clovek z prace a net je v keli. Dokonca mi nejde ani Wifi co chytam od niekoho co ju ma volne dostupnu. Pomocou live CD ide vsetko OK. Dost ma to nahnevalo, kedze to nie je prvykrat co net robi problemy.
Problem uz asi nema zmysel riesit, momentalne trpim na Viste, kym sa mi od kamosa nedostane do ruk DVD od Fedory :)

Aj tak diky :) a dufam, ze ma tu nikto neukamenuje, ze som sa tak rychlo vzdal a presiel ku konkurencnemu distru (i ked este len v myslienkach).

karel kudrna

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 869
  • skill :: googllama
Re: INternet v Ubuntu
« Odpověď #3 kdy: 11 Prosince 2008, 18:51:34 »
To se stává po nepovedený aktualizaci...nebo nedotažený...ale zkontrolovat nastavení, případně vypnout network_managera_kterýmu_straší podle tohohle http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,14901.0.html návodu jsi asi zkoušel  ;)
prostý user
...selským rozumem...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.