Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Usplash Themes  (Přečteno 1201 krát)

incredible

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 140
Usplash Themes
« kdy: 25 Prosince 2008, 17:01:03 »
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jak si nastavím jiné usplas theme, mám jen dve na výběr, klasické ubuntu, kdy je tam název a oranžový ukazatel nabýhání systému a pak ještě jeden od ubuntustudio, který zrovna krásou neoplývá, tudíž, nainstaloval jse si start up manager,do kterého jsem si přes gnome-look usplash theme, není jich tam moc, ponejvíc je tam jen splash,a le ten mi nejde, musím mít koncovku so,a le i když nastavím obrázek jakýkoliv buď mi to nabotuje bez něja  nebo s chybou o špatném rozlišení, myslím si, že je chyba ve framebuferu,a le nejsem si jistý, přímo start up manager mi nabízí změnu rizlišení i barevné hloubky, tudíž stáhl jsem obrázek od s motivem zeleného ptáka green heron s rozlišením 1024x768 a 16 bit hloubkou, v programu mám defaulně nastavení 640x480 8 bit, tak jsem to změnil podle obrázku a staále nic:-( jinak mám notebok wide screen, 1280x800 16:10 to je mé standartní rozlišení při zapnutém noteboku...Jinak je to model acer aspire 51002 s ati radeon xpres 1100 která má zdílenou pamět z ram, jinak vlastní má myslím jen 16 mg, nemlže to být tím? ne bo prosím kde by mohla být chyba, Děkuji za odpovědí, snad jsem můj problém dost popsal

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.