Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Divx web video a jeden konkretny pripad nefunkcnosti (ninjavideo)  (Přečteno 1253 krát)

Pawan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 182
Bry den prajem:)

na tejto stranke: http://ninjavideo.net/ sa da robit ista cinnost pomocou divx web video prehravaca. Jednoducho staci zapnut divx video helper.

Problem je ze to nefunguje. Skusal som spustit ine videa pozadujuce divx video player na inych strankach a tie sli. Viete mi niekto poradit kde by mohla byt chyba? Ziadnu chybovu hlasku
som sice nezaznamenal, no to co som tam xel robit sa tam robit nedalo:).Btw ale pokial dam download akehokolvek media ktore sa na tej stranke nachadza tak sa download spusti (samozrejme tiez za pomoci toho divx video helperu ktory sa spusta cez "link" na uz spominanej stranke. Uz som skusal aj mplayer  a vlc ale s rovnakym vysledkom (failed).
Hm... mam bubuntu 8.04 a info o laptope asi nepotrebujete, ale ak nahodou hej tak moj profil to vypise pod temou sam:)

Dakujem za akukolvek pomoc
Toshiba laptop U200-125 PRO 1,86ghz core2duo 2gib ram, 3d integrovana graficka od intelu (cize *censored*), ubuntu 10.04 64bit

Fracty

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 809
Re: Divx web video a jeden konkretny pripad nefunkcnosti (ninjavideo)
« Odpověď #1 kdy: 29 Ledna 2009, 10:01:16 »
Tak za prvé určitě nemáš bubuntu 8.04, pokud jo, tak jsi na špatném místě...
a za druhé, nejde to kvůli tomu, že ten program co se má nainstalovat se asi tváří jako nějaká proxy či co, jelikož ty videa odkazují na localhost a s cílovou částí se to zřejmě spojí přes ten divx web player, což bude ta zmíněná proxy...

Pawan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 182
Re: Divx web video a jeden konkretny pripad nefunkcnosti (ninjavideo)
« Odpověď #2 kdy: 29 Ledna 2009, 11:26:27 »
no tak teda ubuntu 8.04, to zbytocne "b" sa mi tam nejak pritrafilo...:P
Dik za odpoved
« Poslední změna: 29 Ledna 2009, 11:28:22 od Pawan »
Toshiba laptop U200-125 PRO 1,86ghz core2duo 2gib ram, 3d integrovana graficka od intelu (cize *censored*), ubuntu 10.04 64bit

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.