Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Kdevelop - naposled otevrene soubory [vyřešeno]  (Přečteno 1630 krát)

Jirka Simonek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 44
Kdevelop - naposled otevrene soubory [vyřešeno]
« kdy: 30 Ledna 2009, 14:52:22 »
Ahoj, asi tu budu za blbce, ale uz se to snazim najit dost dlouho na to, abych se nebal se na to zeptat  :)
Jak se Kdevelopu nastavi, aby se mi otevrely naposled otevrene soubory, kdyz ho vypnu a znova zapnu?
Diky
« Poslední změna: 30 Ledna 2009, 15:36:11 od Martin - ViPEr*CZ* »

Martin - ViPEr*CZ*

Re: Kdevelop - naposled otevrene soubory
« Odpověď #1 kdy: 30 Ledna 2009, 14:55:51 »
Ahoj, asi tu budu za blbce, ale uz se to snazim najit dost dlouho na to, abych se nebal se na to zeptat  :)
Jak se Kdevelopu nastavi, aby se mi otevrely naposled otevrene soubory, kdyz ho vypnu a znova zapnu?
Diky
Já to mám v defaultu? Jste to někde měnil? Pokud mám otevřený project a zavřu KDevelop a znova spustím, tak se mi otevře naposledy používaný projekt a s ním i soubory.
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

Jirka Simonek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 44
Re: Kdevelop - naposled otevrene soubory
« Odpověď #2 kdy: 30 Ledna 2009, 15:02:12 »
Já to mám v defaultu? Jste to někde měnil? Pokud mám otevřený project a zavřu KDevelop a znova spustím, tak se mi otevře naposledy používaný projekt a s ním i soubory.
Asi teda jeste jedna upresnujici informace, na kterou jsem zapomnel: "Nemam definovany zadny projekt, jen otevrene na sobe nezavisle soubory."

Martin - ViPEr*CZ*

Re: Kdevelop - naposled otevrene soubory
« Odpověď #3 kdy: 30 Ledna 2009, 15:05:47 »
Já to mám v defaultu? Jste to někde měnil? Pokud mám otevřený project a zavřu KDevelop a znova spustím, tak se mi otevře naposledy používaný projekt a s ním i soubory.
Asi teda jeste jedna upresnujici informace, na kterou jsem zapomnel: "Nemam definovany zadny projekt, jen otevrene na sobe nezavisle soubory."
No nevím jestli se pletu, ale mám pocit, že to jde jen u projektu.
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

Jirka Simonek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 44
Re: Kdevelop - naposled otevrene soubory
« Odpověď #4 kdy: 30 Ledna 2009, 15:12:19 »
Tak jsem zkusil projekt a tam mi to teda jde defaultne, ale na samotny soubory ne. Jestli to nejde, tak je to teda docela skoda, ale co se da delat.

Martin - ViPEr*CZ*

Re: Kdevelop - naposled otevrene soubory
« Odpověď #5 kdy: 30 Ledna 2009, 15:24:17 »
Tak jsem zkusil projekt a tam mi to teda jde defaultne, ale na samotny soubory ne. Jestli to nejde, tak je to teda docela skoda, ale co se da delat.
Oni samotný soubory nejdou překládat... je to defaultně dělaný na projekty... podobně jako Visual Studio. Navíc je to podle mě i lepší "projectovat".
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

Jirka Simonek

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 44
Re: Kdevelop - naposled otevrene soubory
« Odpověď #6 kdy: 30 Ledna 2009, 15:33:10 »
Jo je to fakt - ja uz to chapu. Mam totiz projekt, ke kterymu mi bylo receno, ze si mam nainstalovat Kdevelop a ten ma spostu souboru a makefile, takze vystacim jen se souborama i bez Kdevelop-projektu Ale kdyz k tomu budu mit nejakej *.kdevelop  tak to pujde presne jak potrebuju :)
Diky

Martin - ViPEr*CZ*

Re: Kdevelop - naposled otevrene soubory
« Odpověď #7 kdy: 30 Ledna 2009, 15:35:58 »
No není zač... KDevelop je super... rád jsem poradil.  ;)
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.