Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Programování v C#  (Přečteno 2169 krát)

Belo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
    • Satanus
Programování v C#
« kdy: 31 Ledna 2009, 18:47:43 »
Dobrý den, mám problém. Chtěl bych na Ubuntu programovat v c# Nainstaloval jsem mono. Vše se spustilo jak má. Ale když napíšu program chci ho zkompilovat a spustit tak se nic nestane. Mohl by někdo poradit?

unknown

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 28
Re: Programování v C#
« Odpověď #1 kdy: 11 Února 2009, 09:01:40 »
ja som to urobil dvoma sposobmy: Bud si naistalujes vo wine napr. dev++, alebo si budes kompilovat v prikazovom riadku a to na Ccko napr. : " gcc nieco.c " na c++ pouzijes namiesto gcc - g++. skompilovany subor spustis takto: " ./nieco "

Martin - ViPEr*CZ*

Re: Programování v C#
« Odpověď #2 kdy: 11 Února 2009, 09:33:20 »
ja som to urobil dvoma sposobmy: Bud si naistalujes vo wine napr. dev++, alebo si budes kompilovat v prikazovom riadku a to na Ccko napr. : " gcc nieco.c " na c++ pouzijes namiesto gcc - g++. skompilovany subor spustis takto: " ./nieco "
Dotyčného zajímá, ale jiný jazyk. A to c#. Nejsem si jistý zda gcc ci dev++ zkompilují tento jazyk.
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

pepinoIV

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 59
Re: Programování v C#
« Odpověď #3 kdy: 12 Února 2009, 01:00:01 »
Nevim, jestli to je jeste aktualni. Zacinam taky s C# a spoustim to takhle:
Kód: [Vybrat]
msc test.cs
mono test.exe
msc zkompiluje zdrojovy soubor test.cs do test.exe a pomoci mono spustim test.exe

Ander

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 50
Re: Programování v C#
« Odpověď #4 kdy: 22 Února 2009, 14:56:49 »
Dobrý den, mám problém. Chtěl bych na Ubuntu programovat v c# Nainstaloval jsem mono. Vše se spustilo jak má. Ale když napíšu program chci ho zkompilovat a spustit tak se nic nestane. Mohl by někdo poradit?

Budu strilet od boku, protoze v C# nedelam. Pouzils Monodevelop? Je Gnome IDE zamerene na Mono.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.