Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Částečně nefunkční zvuk  (Přečteno 759 krát)

Poky74

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 103
Částečně nefunkční zvuk
« kdy: 31 Ledna 2009, 21:30:23 »
Již jsem to sem jednou psal, ale ten thread se nějak vypařil tak píšu znovu s dalěími poznatky...

Na netu mi nejde zvuk, systémové zvuky, zvuky ve hrách  zvuky ve videích přehrávaných na pc jdou v pohodě, jen zvuky na netu nejsou slyšet.

Když spustim operu přez konzolu vypíše toto: (v jiných prohlížečích taky nejde zvuk)

Kód: [Vybrat]
poky@MyPc:~$ opera
ERROR: ld.so: object 'libjvm.so' from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
ERROR: ld.so: object 'libawt.so' from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
ERROR: ld.so: object '/usr/lib/libartsdsp.so.0' from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
ERROR: ld.so: object '/usr/lib/libartsc.so.0' from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
ERROR: ld.so: object '/usr/lib/libartsdsp.so.0' from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
ERROR: ld.so: object '/usr/lib/libartsc.so.0' from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
ERROR: ld.so: object '/usr/lib/libartsdsp.so.0' from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
ERROR: ld.so: object '/usr/lib/libartsc.so.0' from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
ERROR: ld.so: object '/usr/lib/libartsdsp.so.0' from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
ERROR: ld.so: object '/usr/lib/libartsc.so.0' from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.

(operapluginwrapper-ia32-linux:9270): Gtk-WARNING **: /usr/lib/gtk-2.0/2.10.0/engines/libqtengine.so: wrong ELF class: ELFCLASS64

(operapluginwrapper-ia32-linux:9270): Gtk-WARNING **: /usr/lib/gtk-2.0/2.10.0/engines/libqtengine.so: wrong ELF class: ELFCLASS64
ALSA lib ../../../src/pcm/pcm_dmix.c:874:(snd_pcm_dmix_open) unable to open slave -toto asi 100x

Co s tím, nějaké nápady?
« Poslední změna: 15 Února 2011, 11:32:45 od Anna Taliánová »

Poky74

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 103
Re: Nefunkční zvuk-částečně
« Odpověď #1 kdy: 31 Ledna 2009, 22:54:09 »
Zjistil jsem že je to způsobeno grafickou kartou-má v sobě integrovanej zvukovej řadič či něco takového.

Když zapnu pc s tou grafikou, systémové zvuky atp. nefungují.
když bez tak jede vše OK.

Co dále?

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.