Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zmena fontu nacitavanych stranok vo Firefoxe [vyřešeno]  (Přečteno 923 krát)

dodo_mt

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 69
Zmena fontu nacitavanych stranok vo Firefoxe [vyřešeno]
« kdy: 08 Února 2009, 11:40:38 »
Ahoj po dlhej dobe som sa zase vratil spat k Ubuntu 8.10. Vsetko mi funguje v podstate nepotrebujem nic specialne len fonty vo Firefoxi su uplne otrasne. Skusal som ich menit aj v nastaveni Firefoxu a aj v nastaveni systemu ale furt su rovnake...

Tu su nejake screeny ako vyzeraju moje stranky teraz... Google je este horsi..:(


Da sa zmenit teda font stranok tak aby vyzeral ako vo Windowse alebo aspon priatelnejsie ako tie hore na obrazkoch?

Nieco som na fore nasiel ale nic mi nefungovalo...

Za rady dakujem

EDIT: Pouzivam Ubuntu v anglickej mutacii ak by nahodou robil problem tento fakt...

dodo
« Poslední změna: 08 Února 2009, 23:11:30 od kiklhorn »
Pc: Mac Os X 10.7.3
Server: Ubuntu 11.10

3m9d

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 768
Re: Zmena fontu nacitavanych stranok vo Firefoxe
« Odpověď #1 kdy: 08 Února 2009, 12:38:45 »
každopádně se může hodit mít typická windowsácká písma... http://wiki.ubuntu.cz/Microsoftí fonty
* Ve Windows jde všechno - do někdy, v Linuxu jde všechno od někdy. * Omlouvám se jestli vám proti vaší vůli vykám... Jsem tak zvyklý. * Kdo nemůže žít bez opravování překlepů, ať to dělá na wiki! :)

dodo_mt

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 69
Re: Zmena fontu nacitavanych stranok vo Firefoxe
« Odpověď #2 kdy: 08 Února 2009, 12:50:45 »
Dakujem za rychlu odpoved vyzera ze sa pismo zmenilo len este neviem ake som presne pouzival vo Windowse :) (musim zistit)

dodo
Pc: Mac Os X 10.7.3
Server: Ubuntu 11.10

c4pp4

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 309
Re: Zmena fontu nacitavanych stranok vo Firefoxe [vyřešeno]
« Odpověď #3 kdy: 19 Února 2009, 17:07:50 »
Každému se líbí něco jinýho, ale zkus třeba tenhle postup, dal jsem tam i obrázkové příklady: http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,30691.0.html
IBM/Lenovo ThinkPad R61i [8932-9ZG / NF09ZCV]
Ubuntu 12.04 MATE 1.6 [plná podpora hardware]

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.