Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: asus F5GL-084  (Přečteno 1245 krát)

pedro115

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 10
asus F5GL-084
« kdy: 13 Března 2009, 14:15:34 »
nefunguju mi tlacidla na ovladanie hlasu a jasu.jas sa neda vobec menit.ani v spravcovi napajania.zmenim ale nic sa nestane.az po restarte systemu a to je dost odveci aby som vzdy ked chcem zmenit jas restartoval NB.neukazuje stav baterie,vypisuje ze ziadnu nemam a ked som na napajany z baterie tak mi pise ze som napajany zo zdroja.
mal som greenie 4i R2 ,potom ubuntu 8.10.tam to neslo.predtym som mal greenie OS  - DVD s upravenym ubuntu,bolo tam vela programov a tam mi to islo.ale kedze nebola dlho vydana nova verzia greenie OS a nefunguje mi tam wifi a grafika tak som toto riesenie zavrhol.
pomyslel som si ze mi pomoze vecsia a novsia distribucia ubuntu tak som si stiahol DVD verziu 9.04.nepomohlo.stiahol som si tam KDE a XFCE a ani to nepomohlo.pri starte mi na ciernej obrazovke vypisovalo nieco ako NO nForce chipset ale to som nemal este nainstalovanu graficku.teraz to uz nepise.
neviem co mam uz robit.nic nepomaha a teraz by som to dost potreboval.v linuxe som len mesiac tak to moc neviem
« Poslední změna: 13 Března 2009, 14:55:43 od pedro115 »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.