Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Problémy se spouštěním systému  (Přečteno 622 krát)

Addy

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Problémy se spouštěním systému
« kdy: 16 Března 2009, 19:42:37 »
Zdravím, při předchozím spuštění počítače jsem měl velké problémy, a chtěl bych se zeptat co si o tom mám myslet nebo co to znamená.
Když jsem naposledy zapnul počítač, normálně naběhlo prostředí přihlášen uživatele, a já jsem asi na 2 hodiny zmizel, pak jsem se vrátil, počítač normálně fungoval, a když jsem se pak pokusil přihlásit (jméno i heslo bylo správně, to vím jistě), tak to začalo načítat plochu, 2x problikla černá obrazovka, pak se objevil wallpaper, a tím to skončilo, neměl jsem žádné možnosti co dělat, tak jsem restartoval ubuntu <CTRL>+<ALT>+<BACKSPACE>, zkusil jsem to znova, ale měl jsem stejný problém, tak jsem zkusil změnit sezení, na GNOME záchranné, udělalo to to samé co předtím, jen s tím rozdílem, že mě to informovalo, že jsem v záchranném režimu, tak jsem se po dalším restartu Ubuntu rozhodl, že restartuju počítač, tak jsem tedy dal restartovat, a při vypínání mi to na obrazovku vypsalo(asi ne přímo takto, ale podstata zůstává stejná):
Exitting GNOME Display Manager         ... OK
Exitting server Apache2                    ...
Nechtělo to vypnout Apache, tak jsem  počítač vypnul násilím a potom už se rozjel v pořádku, nevíte jestli to znamená něco zásadního? třeba chybu v konfiguraci Apache web serveru??
Díky předem za nápady

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.