Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Compiz a padání filmů  (Přečteno 1297 krát)

subwoofer

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 95
Compiz a padání filmů
« kdy: 06 Dubna 2009, 21:41:23 »
Ahoj,

jsem nováček, takže to předběžně, aby jste to na mě nesypali. Mám problém s Compizem, když jsou zaplé efekty, tak mi spadne OS při přehrávání videa. Zčerná obrazovka a konec. GPU je ATI 3650, ovladače mám od AMD.ATI a jinak fungují dobře. Četl jsem, že někomu s ATI kartama problikává video při zapnutém compizu, což mě se neděje, ale zase mi to spadne úplně.

Evžen Šubrt

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2218
    • EuGenio's Lair
Re: Compiz a padání filmů
« Odpověď #1 kdy: 06 Dubna 2009, 22:14:58 »
Těžko cokoli poradit. Napiš, jakou verzi Ubuntu, jaký přehrávač (a nastavení) a jaký ovladač (příp. způsob jeho instaslace) používáš. Potom třeba někdo poradí.
Athlon X2 6000+, MB ASUS M2R32-MVP, 6GB RAM, ATI Radeon HD7850 1GB, 1GB SSHD + 250GB HDD, Ubuntu 13.10 Saucy Salamander 64bit

premet

  • Host
Re: Compiz a padání filmů
« Odpověď #2 kdy: 06 Dubna 2009, 22:21:56 »
Jen si značím téma, protože mám stejný problém, dělá to Compiz i Kwin, když mám zaplé efekty. Myslím, že mi to neudělalo pokaždý, ale když dám fullscreen videa tak se zasekne.

ATI 4850, ovladač fglrx 9.3 (nejnovější), ale myslím, že to dělalo i v předchozí verzi ovladačů 9.2.

Zelvuska

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 85
Re: Compiz a padání filmů
« Odpověď #3 kdy: 29 Dubna 2009, 23:11:17 »
Našel jsem nějaké řešení tady. Prozatím se zdá, že to řeší pády, sice video při přepnutí do fullscreenu bliká a po pohnutí myší na chvíli zmizí, ale zatím mi to nespadlo...
Uvidíme po delším testování.

Jaunty, HD3870 a ovladače od správce nesvobodných.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.