Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Divný vzhled openoffice 3  (Přečteno 1504 krát)

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Divný vzhled openoffice 3
« kdy: 07 Dubna 2009, 21:20:08 »
Proč na windowsech vypadá okno openoffice takhle:

Když u mně vypadá takhe?

Šedé jsou i ostatní aplikace,a není to jen šedost,proč to na windows vypadá lépe než na linuxu?
zkusil jsem

Kód: [Vybrat]
sudo apt-get update
sudo apt-get remove openoffice.org
sudo rm -rf /home/jmeno/.openoffice.org
sudo apt-get install openoffice.org
A stále stejné :(
Ubuntu 8.10,repozitáře openoffice mám přidané
Kód: [Vybrat]
http://ppa.launchpad.net/openoffice-pkgs/ubuntu intrepid main
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

Martin - ViPEr*CZ*

Re: Divný vzhled openoffice 3
« Odpověď #1 kdy: 07 Dubna 2009, 21:24:59 »
Já jsem tam to okno takový s ikonkama měl, když jsem to instaloval ručně (neměl jsem ropozitář).
Ta ikonka v pravý části nahoře (je tam jedna vybraná a vedle je ještě jedna) by to nespravila?
Open source is gold way... Mint 17.2, Debian 8.1 Jessie| Ubuntu Wiki (návody) | Google vyhledávač | Qt4 návody

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Divný vzhled openoffice 3
« Odpověď #2 kdy: 07 Dubna 2009, 21:27:19 »
nepomohlo,takže stáhnout deb balíčky z openoffice.cz a všechny je ručně nainstalovat a pak si dávat pozor na updaty z repozitářl?
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

JohnyN

  • Host
Re: Divný vzhled openoffice 3
« Odpověď #3 kdy: 07 Dubna 2009, 21:44:17 »
Je to chyba v balíkoch z openoffice.cz. Lokalizované debs majú proste nejakú chybu, ktorá nevie aplikovať GTK tému. Stiahnite si EN verziu OOo a doinštalujte češtinu, príp. použite PPA zdroj z launchpadu - je tu niekde na fóre.

Michal Basl

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 41
Re: Divný vzhled openoffice 3
« Odpověď #4 kdy: 08 Dubna 2009, 07:45:38 »
Instaloval jsem OpenOffice na Ubuntu 8.10 podle tohohle návodu (http://www.openoffice.cz/navody/instalace-openoffice-org-3-v-linuxu) a nemám žádný problém.

Tomáš Pikálek

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1859
    • Tomáš Pikálek
Re: Divný vzhled openoffice 3
« Odpověď #5 kdy: 08 Dubna 2009, 13:42:32 »
Já když OpenOffice spustím příkazem openoffice, vypadá to u mě stejně jako máte na screenshotu z Windows.

Co se týče těch nepěkných hranatých tlačítek, máte nainstalovaný balík openoffice.org-gnome, resp openoffice.org-kde (používáte-li KDE)?

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Divný vzhled openoffice 3
« Odpověď #6 kdy: 08 Dubna 2009, 21:41:33 »
Instaloval jsem OpenOffice na Ubuntu 8.10 podle tohohle návodu (http://www.openoffice.cz/navody/instalace-openoffice-org-3-v-linuxu) a nemám žádný problém.
presne tak jsem to delal ja.
Já když OpenOffice spustím příkazem openoffice, vypadá to u mě stejně jako máte na screenshotu z Windows.

Co se týče těch nepěkných hranatých tlačítek, máte nainstalovaný balík openoffice.org-gnome, resp openoffice.org-kde (používáte-li KDE)?
byl to prvni screen co jsem nasel,neni muj :)

Je to chyba v balíkoch z openoffice.cz. Lokalizované debs majú proste nejakú chybu, ktorá nevie aplikovať GTK tému. Stiahnite si EN verziu OOo a doinštalujte češtinu, príp. použite PPA zdroj z launchpadu - je tu niekde na fóre.
vyzkousim
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

macu

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1214
Re: Divný vzhled openoffice 3
« Odpověď #7 kdy: 08 Dubna 2009, 21:59:28 »
no tak jsem si to dnes taky kontroloval a mám ten samej problém, zdroje mám ale z launchpadu....(Ubuntu II 64bit, OO 3.0.1) nijak jsem se problémem nezabýval, je to jen drobnost a navíc, za pár dní je tu Ubuntu 9.04, tak tam už to třeba bude opraveno
PC: Intel i5-6600K, 16 GB DDR4 RAM, Intel 530HD, ASUS Z170 Pro Gaming, , 2TB Toshiba HDD Sata III DT01ACA200, Ubuntu 23.10 64bit, Gnome Shell 3.45
Ntb: Toshiba L850-U12 - Intel i3 , 8 GB DDR3 RAM, Ubuntu 22.10 64bit, Gnome Shell 3.43

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.