Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Žádné servery ve hrách.  (Přečteno 1041 krát)

R0M4N

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Žádné servery ve hrách.
« kdy: 05 Května 2009, 16:13:51 »
Ve všech multiplayerových hrách co mám na počítači se mi nezobrazují servery (jsou to například hry typu Urban Terror, Savage, Wormux atd.). Mám Ubuntu 9.04. Ještě když sem měl Kubuntu 8.04 vše šlapalo v pořádku. Jestli někdo tuší co s tím, poraďte mi prosím.

teekex

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 12
    • http://laterp.net
Re: Žádné servery ve hrách.
« Odpověď #1 kdy: 05 Května 2009, 16:56:07 »
chapu to tak, ze ve hre mas servery na ktere se pripojujes a ty se ti nenacitaji? Tak zrejme asi firewall...

R0M4N

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Re: Žádné servery ve hrách.
« Odpověď #2 kdy: 07 Května 2009, 12:47:53 »
chapu to tak, ze ve hre mas servery na ktere se pripojujes a ty se ti nenacitaji? Tak zrejme asi firewall...

Ano správně, servery ve hráh se mi nenačítají. Za pomoci kamaráda sme přišli na to, že firewallem to nebude. Přesně nevím jak bych to popsal, ale vím že ping se mi ukazuje, tak by to nemělo být tím. Ohledně síťového nastavení mám minimální znalosti a opravdu už netuším, kde mám hledat pomoc. Na servery se nepřipojím ani zadáním IP adresy. Tento problém se mi dostal i do instalace ovladačů na tiskárnu, kde při stahování ze serveru nastala chyba, že danný server nebyl nalezen. Problém sem časem vyřešil, ale opravdu nevím jak :D Linux používám už přes rok, ale v tomhle směru sem strašně opožděnej. Please, help me!
« Poslední změna: 07 Května 2009, 13:03:02 od R0M4N »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.