Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: točení kostkou  (Přečteno 1110 krát)

ječmínek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 155
točení kostkou
« kdy: 08 Května 2009, 19:25:03 »
 
   Dobrý den

    Vím, že se to zde promílalo vícekrát, ale nevim si s tím rady.Když si nařídím správně managera compizu a dám si, aby kostka měla 4 strany, aby se točila tak v tom panelu dole, kde jsou ty  č plochy, tak se mi to vševšechno promítá jen do jedné plochy a ne do 4, které jsou tam nainstalovány. Google, Mapy Google , když je nainstaluji tak se přehazují jen do jedné plochy a ty 3 zůstavají prázdné. Můžete mi prosím poradit. Děkuji

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: točení kostkou
« Odpověď #1 kdy: 08 Května 2009, 20:04:59 »
Zda sa mi ze pri starsej verzii to bolo normalne ze plochy z compiz nespolupracovali zo zobrazenim ploch v gnome(v panely). Ovsem v novej verzii sa mi zda ze by to uz malo byt opravene.
Ake ubuntu pouzivas?
V tej starsej verzii to bolo tak ze ak si si nastavil v compiz 4 plochy a v panely tiez tak si mal na kazdej ploche v gnome 4 z compiz. Cize  dokopy 16 ploch.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

ječmínek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 155
Re: točení kostkou
« Odpověď #2 kdy: 08 Května 2009, 20:22:47 »


    Používám Ubuntu 9.04  a je to jak říkám programy se promítají pouze do 1 pole.Prosím jak odstranit ty plochy z Gnome? dík

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: točení kostkou
« Odpověď #3 kdy: 08 Května 2009, 20:24:39 »
Pravym klik na plochy na panele a odstranit z panelu. Ak myslis toto.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

GdH

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3176
    • GdH-Notes
Re: točení kostkou
« Odpověď #4 kdy: 08 Května 2009, 20:57:49 »
Odstranění apletu pro přepínání ploch není řešení. Zkontroluj v compizu v General options, jestli máš nastaveno v záložce Desktop size Horizontal Virtual Size 4, Vertical Virtual Size 1 a Number of Desktops 1. Řekl bych, žes to tu popletl.

ječmínek

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 155
Re: točení kostkou
« Odpověď #5 kdy: 08 Května 2009, 21:22:46 »


     Mám to nainstalované dobře  desktop Size   vodorovná  virtuální velikost 4.svislá vertikální velikost1, plochy 1, teď zmizely ty plochy v panelu

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.