Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Wine-problem se spustenim  (Přečteno 1230 krát)

jozka.1

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
Wine-problem se spustenim
« kdy: 28 Května 2009, 14:17:41 »
Ahoj,
chtel bych se prosim zeptat jak je mozne, nebo kde je chyba, kdyz chci spustit instalacni proces nekterych her, nebo programu a wine je proste vubec nespusti:) Jde mi o to, ze kdyz poklepu na spousteci ikonu treba na DVD, vetsinou setup.exe ( jedna se o hru X-men Wolverine), tak jen naskoci rotujici kolecko-jako ze neco dela, pochvili zmizne a inst. proces se nespusti. Ani pres konzoli to nejde:( Nevite nekdo?:)

BTW: je to asi chaoticke, promin te, ale nevedel jsem jak to popsat

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: Wine-problem se spustenim
« Odpověď #1 kdy: 28 Května 2009, 14:50:19 »
1. Zkoušel jsi už něco jiného a šlo OK?
2. Pokud ano, mrkni na následující odkaz, vyhledej si hry, které ti nejdou a uvidíš zda někdo je rozběhl a jak úspěšně.
http://www.winehq.org/
3. Wine nemusí dokázat nainstalovat a spustit každou hru.
4. Chtělo by to alespoň výpis z terminálu, při pokusu o spuštění dané hry. Výpis errorů by tě měl navést na to, co je nutné poupravit.

EDIT: Uváděná hra je označená jako Garbage (teda žádná velká šance ji nainstalovat a spustit)
http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=16507&iTestingId=40105
« Poslední změna: 28 Května 2009, 14:51:51 od luisah »

jozka.1

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
Re: Wine-problem se spustenim
« Odpověď #2 kdy: 28 Května 2009, 18:03:38 »
Dekuji za vysvetleni:)
Mel jsem za to, ze jako instalaci by to snad melo spustit u vseho, ale asi ne:D Diky, zkusim ty errory

jozka.1

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 42
Re: Wine-problem se spustenim
« Odpověď #3 kdy: 28 Května 2009, 18:09:25 »
Jeste jeden dotaz, asi je blbost tu hru neinstalovat pres wine a skouset ji spustit treba z C: kde je windows a tam ta hra je nainstalovana, ted neplati jen o tom X-menovi...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.