Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: [9.04] nejdou odesílat formuláře na netu - problém s 9.04 a AP  (Přečteno 833 krát)

WertriK

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Zdravím všechny,
mám asus eee 901 a o víkendu jsem provedl upgrade na eeebuntu 9.04. A vysklytl se malý, leč významný problém.
Net v pohodě jede, pidgin funguje, maily si přečtu, ale problém nastane když chci mail odeslat, kliknu na odeslat, chvilku načítá a potom mi naskočí bílá obrazovka - nezobrazí zhola nic.
K netu jsem připojený přes wifi, mám doma AP (sweex), na předešlé verzi 8.10 vše fungovalo, ale tady mě zlobí ten mail. Mám doma ještě jedno PC, které je připojeno k AP káblem, po upgradu na ubuntu 9.04 to taky neodesílalo maily (+ ještě nějaké chybičky, tak následoval downgrade na ubuntu 8.10).
Ovšem pokud připojím eee přímo káblem, který vede do AP, tak mi to mail odešle a vše funguje krásně. Čili je problém s 9.04 a tím AP, ale bohužel nejsem schopný najít kde.
Zkoušel jsem už všelicos
- zakázal jsem IPv6
- ruční nastavení IP a změnit DNS (jak v AP tak v eee)

Všiml jsem si, že to není jen na seznamu, ale i třeba odeslání nového hesla na stránkách skypu. Taky mi nefunguje odeslat příspěvek zde na fóru.

Nevíte někdo co s tím? Neřešil někdo něco podobného?

Díky Adam

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.