Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: po přechodu na 9.04 nefunguje WINE [vyřešeno]  (Přečteno 807 krát)

Lord SMRTKA

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
po přechodu na 9.04 nefunguje WINE [vyřešeno]
« kdy: 04 Června 2009, 11:54:47 »
Máte někdo podobný problém? Menší aplikace spustit jdou, ale pokud něco chci nainstalovat Photoshop CS2 nebo IL-2 sturmovik 1946. Vubec nic nenaběhne...Mám LENOVO 3000 N200 a celkem mě to překvapilo, protože zatím jsem 100% spokojen.
« Poslední změna: 05 Června 2009, 00:51:02 od kiklhorn »

mka

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1907
  • Chybovat je moje.
    • Příložany Cé Zet
Re: po přechodu na 9.04 nefunguje WINE
« Odpověď #1 kdy: 04 Června 2009, 13:23:58 »
Mohlo by pomoci (s důrazem na Mohlo) přeinstalovat Wine z repozitáře 9.04. Na wiki je to, myslím, popsané.

Libor Šedivý

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 799
    • liborse.mechenice.net
Re: po přechodu na 9.04 nefunguje WINE
« Odpověď #2 kdy: 04 Června 2009, 16:29:17 »
Nevím, jestli jsem tomuto dobře rozuměl, ale když má Jauntyho, tak snad používá jeho aktuální zdroje, ne? Já osobně doporučuju používat aktuální vydání přímo od tvůrců. I když je fakt, že nějak WINE poslední dobou vůbec nepoužívám. Na grafiku používám výhradně GIMP a Inkscape a dělám tam, to co ve Photoshopu (ale nejsem grafik a zdůrazňuji to). Jak říkám, pokud je možnost použít nativní aplikaci, je to mnohem lepší než používat WINE. A těch aplikací je dost a jsou kvalitní, sám s mnoha pracuji. Je to jen a pouze o zvyku.
Ubuntu 18.04, Acer Aspire V15 Nitro Black Edition II, 16 GB

Lord SMRTKA

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
Re: po přechodu na 9.04 nefunguje WINE
« Odpověď #3 kdy: 04 Června 2009, 18:38:37 »
Tak to je divný...už jsou to instaloval všemi způsoby a nešlo to. Já rozumím. Používám nativní aplikace samozřejmě pokud to jde a zatím to jde, ale bohužel mě GIMP nestačí i když ho používám na ořez a takový menší blbinky, ale CS2 má takový algoritmy pro postprocesing, že mi GIMP nestačí. Ale už jsem to vyřešil, nainstaloval jsem si poslední funkční verzi a už to jede. Jinak děkuju za rady ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.