Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: IRC Perl Bot  (Přečteno 1284 krát)

Dub

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
IRC Perl Bot
« kdy: 10 Června 2009, 20:22:40 »
Zdravim, nedavno jsem se zacal ucit perl a jelikoz uz mam zkusenosti s jinymi jazyky (PHP,C), rozhodl jsem se v ramci cviceni napsat jednoducheho IRC Bota, kteremu bych postupne pridaval nove funkce, resp ucil "nove veci", ale zasekl jsem se na jedne zasadni veci - nereaguje na syntaxe...

Z tohoto duvodu jsem maximalne zjedodusil zdrojak, ktery muzete zhledout zde:
http://pastebin.com/m5b883f58

Ale bot bohuzel na nic nereaguje, nic nevypisuje s vyjimkou vypsani "Baf :-P" pri joinu, coz tam mam defacto zatim pro kontrolu, ze $conn->prvmsg(); funguje....

Uz jsem to resil s moc lidmi, na ruznych forech, ale nikdo mi nedal zatim zadnou dostatecnou odpoved, dyt to je prece tak jednoduche - pro programatora, ktery ma s perlem jiz nejake zkusenosti to musi byt brnkacka....

kazdopadne predem dekuji za odpovedi,

s pozdravem

Mr.S1lent.cz (Dub)
MSI K8N Nforce4 Platinum, AMD Athlon 64 3500+ (Venice), 1GB DDR 400MHz (2x 512 Dual channel), GeForce 6800Ultra 256MB DDR3, WD 250GB SATA2

Dub

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 48
Re: IRC Perl Bot
« Odpověď #1 kdy: 11 Června 2009, 00:23:37 »
Uz to funguje, amateri :-P Stacilo odstranit radek "$conn->{connected} = 1;" :-) Moc diky za pomoc :-)
MSI K8N Nforce4 Platinum, AMD Athlon 64 3500+ (Venice), 1GB DDR 400MHz (2x 512 Dual channel), GeForce 6800Ultra 256MB DDR3, WD 250GB SATA2

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.