Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Apache web server - nenacitaji se stranky  (Přečteno 999 krát)

wettnug

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Apache web server - nenacitaji se stranky
« kdy: 19 Června 2009, 23:26:07 »
Zdravim,
vyskytla se mi na mem apache web-serveru zajimava chyba a netusim, kde ji hledat. Jde o nacitani stranek. Zjednodusene by se to dalo napsat "obcas jede a obcas ne".
Chyba se projevuje pri pokusu o nacteni stranek. Nacita, nacita, nacita a pak chyba..connection interrupted - hacek je ale v tom, ze z 10ti pokusu o nacteni se to nenacte tak 2x. Nadherny dukaz dodal server browsershots.org, ktery dela screenshoty webu otevrenych ve Vami zvolenych prohlizecich. Z 60-ti screenu se mi na vice jak 20ti web vubec nenacetl. Nevite, kde bych mel hledat chybu? V nastaveni DNS to neni, protoze se to nenacita ani kdyz do prohlizece zadam IP.
Preinstalaci systemu bych delal nerad.

Prikad - phpMyAdmin:
http://img140.imageshack.us/img140/7098/screenshot40.png

kingofroad

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re: Apache web server - nenacitaji se stranky
« Odpověď #1 kdy: 20 Června 2009, 17:59:23 »
Zdravim,
vyskytla se mi na mem apache web-serveru zajimava chyba a netusim, kde ji hledat. Jde o nacitani stranek. Zjednodusene by se to dalo napsat "obcas jede a obcas ne".
Chyba se projevuje pri pokusu o nacteni stranek. Nacita, nacita, nacita a pak chyba..connection interrupted - hacek je ale v tom, ze z 10ti pokusu o nacteni se to nenacte tak 2x. Nadherny dukaz dodal server browsershots.org, ktery dela screenshoty webu otevrenych ve Vami zvolenych prohlizecich. Z 60-ti screenu se mi na vice jak 20ti web vubec nenacetl. Nevite, kde bych mel hledat chybu? V nastaveni DNS to neni, protoze se to nenacita ani kdyz do prohlizece zadam IP.
Preinstalaci systemu bych delal nerad.

Prikad - phpMyAdmin:
http://img140.imageshack.us/img140/7098/screenshot40.png

co pingy na server?  Na jaký je konektivitě atd. Hlavně prosím zkoušej velký pingy :
ping www.mujserver.cz -s 5000


nebo pokud pingáš z windows
ping www.mujserver.cz -l 5000

jestli se ti ztrácejí pakety tak se nediv.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.