Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: firefox ignoruje panely  (Přečteno 1040 krát)

romciiik

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 532
    • romiix.org
firefox ignoruje panely
« kdy: 24 Června 2009, 11:56:08 »
Nic som neprestavoval a zrazu mi firefox ignoruje horný a dolný panel v Gnome. Okno je roztiahnuté cez celú obrazovku, nezobrazuje ani panely ani okraje a hlavičku okna.
toto sa stane po chvíli používania (štartuje normálne).
po stlačení F11 sa okno maximalizuje úplne (podla očakávania), po opätovnom stlačení nabehne normálne rozhranie - na chvílu.
firefox 3.0.11
ubuntu II

Vďaka

TIBOR

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6529
  • Som uzivatel linuxovej distribucie, som linuxak?
Re: firefox ignoruje panely
« Odpověď #1 kdy: 24 Června 2009, 12:09:56 »
Skus ho prepnut do okna a vypnut, tym by si mal zapisat ze sa ma otvarat v okne. Ked sa tak bude otvarat tak ho maximalizuj a znova vypni, tym by si mal zapamatat rozmer na aky sa ma spustat.

Ak to nepomoze tak este som nasiel radu ze sa ma vypnut v compiz funkcia tusim legacy fulscreen. Samozrejme ak pouzivas compiz.
HP Laptop 17-ca1xxx Ubuntu Mate 22.04 FF 64bit.
Asus X751LB-TY014H Ubuntu Mate 20.04.1 FF 64bit.
Linus, Lajnas, Línus, Luínus, Lajnus a je mi naozaj jedno, ako ľudia vyslovujú moje meno. Ale "Linux" je vždy "Linux". LINUS TORVALDS, tvorca Linuxového jadra.(V dokumente Revolution OS)

romciiik

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 532
    • romiix.org
Re: firefox ignoruje panely
« Odpověď #2 kdy: 24 Června 2009, 23:08:32 »
Skus ho prepnut do okna a vypnut, tym by si mal zapisat ze sa ma otvarat v okne. Ked sa tak bude otvarat tak ho maximalizuj a znova vypni, tym by si mal zapamatat rozmer na aky sa ma spustat.

Ak to nepomoze tak este som nasiel radu ze sa ma vypnut v compiz funkcia tusim legacy fulscreen. Samozrejme ak pouzivas compiz.
to prvé nepomohlo, ale skúsil som vypnúť legacy fullscreen a uvidíme.;)
zatiaľ vďaka

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.