Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: google chrome  (Přečteno 1819 krát)

standa

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 279
google chrome
« kdy: 14 Července 2009, 10:51:05 »
Co říkáte na tohle ? http://dev.chromium.org/getting-involved/dev-channel

je i pro linux v balíčku deb. Nedovedu posoudit.

cinan

Re: google chrome
« Odpověď #1 kdy: 14 Července 2009, 12:25:41 »
je to vyvojova verzia Google chrome pre Linux, neobsahuje vsetky funkcie (napr. The Linux build still lacks certain privacy features, and is not appropriate for general consumer use.). Skusit to mozes, ale nemusi to byt stabilne atd. Ale ak chces to vyskusat, tak sa nic nestane :)
Nechapem, preco kazdy chce prehliadac, ktory ani vo verzii 2 (Windows) nedokaze nic.
Blog-zapisky: http://blog.cinan.sk/

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: google chrome
« Odpověď #2 kdy: 14 Července 2009, 12:36:08 »
v windows je nejrychlejsi co jsem slyšel a měl šansi vyzkoušet
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

col_boggy

  • Host
Re: google chrome
« Odpověď #3 kdy: 14 Července 2009, 12:54:35 »
Oficiálně je nejryclejší Safari4 (ale víme, jak je to s produkty apple a že figurují na prvních místech tabulky "top ten software, který vám nejmohutněji vy*ebe s Windows). Chrome zase patří mezi nejnestabilnější prohlížeče, jaké jsem kdy měl tu smůlu testovat. Opera 10 je beta, ta na to má právo, ale jak cinan praví: Chrome už je ve druhé verzi a pořád nic neumí. Mně se to sype každých cca. deset minut, jak vy?

emil54

  • Host
Re: google chrome
« Odpověď #4 kdy: 14 Července 2009, 13:19:03 »
Vcera jsem to zkusil nainstalovat a dost mne prekvapilo, ze je to rychly jako sracka..
Ale vzhledem k tomu, ze je to skutecne polotovar, tak hadam, ze az to bude hotovy a narvou do toho vsechny ty bonzovaci ficury, potahne se to jako smrad za letadlem - stejne jako kazdej jinej browser dneska...

col_boggy

  • Host
Re: google chrome
« Odpověď #5 kdy: 14 Července 2009, 19:54:08 »
Používám SRWare Iron, který tyhlety fičurky mít nemá - můžeš to taky prozkoumat. V podstatě je to chrome bez nálepek google a bez funckí, které by mohly ohrozit bezpečnost a soukromí uživatele (našeptávání do vyheldávácího pole dle databáze google, automatické uchovávání hesel etc.).

radič

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 36
    • Internetová poradna
Re: google chrome
« Odpověď #6 kdy: 17 Července 2009, 10:47:32 »
chrome nepoužívám a používat nebudu protože při používání jakéhokoliv jiného prohlížeče je pořád před hegemonií googlu nějaká ta možnost úniku

col_boggy

  • Host
Re: google chrome
« Odpověď #7 kdy: 17 Července 2009, 11:32:09 »
chrome nepoužívám a používat nebudu protože při používání jakéhokoliv jiného prohlížeče je pořád před hegemonií googlu nějaká ta možnost úniku
jo, napriklad iExplorer.  ;)

Iljusin

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 347
Re: google chrome
« Odpověď #8 kdy: 17 Července 2009, 11:57:03 »
chrome nepoužívám a používat nebudu protože při používání jakéhokoliv jiného prohlížeče je pořád před hegemonií googlu nějaká ta možnost úniku
Chrome taky pro Linux zatím není, jen Chromium. A ten nemá s Google nic společného (tedu kromě toho, že Chrome z něj vychází). Cituji z Chromium:

Chromium is an open source browser project. Google Chrome is a browser from Google, based on the Chromium project.

No versions of Google Chrome for Linux will exist until Google makes an official release.

Nadpis vlákna neodpovídá tomu co je v úvodním příspěvku ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.