Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Tématický flashdisk od AMP: Tučňák s předinstalovaným Ubuntu 9.04  (Přečteno 2393 krát)

ADIO45

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 847
  • snažím poradit...nezáleží na karmy ale snahu :)
    • Dráčkovo herní doupě
Active Media Product je americká společnosti
, jejíž stěžejní náplní je výroba reklamních a tematických flashdisků. Na svém kontě má třeba WWF Panda Drive, z jejichž prodeje
jde část zisku na neziskovou organizaci World Wide Fund for Nature (Světovou fond
na ochranu přírody), nebo 8GB Obama USB drive, která jako bonus obsahovala 80 MB fotografií a záznamů z inaugurace a dalších materiálů.

Více na http://www.zive.cz/Bleskovky/Tematicky-flashdisk-od-AMP-Tucnak-s-predinstalovanym-Ubuntu-904/sc-4-a-148131/default.aspx

To je hezky. Tuhle bych rád sbíral. Ceny nejsou tak úplně zlé. Škoda že mohl tučnáček kvákat, když zapojím flashku  :D .
Toshiba L505 - iCore-3, ATI Radeon HD, 4GB ram,500GB  + Win7 s virtual Ubuntu
Neumím psát česky. Jsem sluchově postižení...

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
Re: Tématický flashdisk od AMP: Tučňák s předinstalovaným Ubuntu 9.04
« Odpověď #1 kdy: 30 Července 2009, 20:25:55 »
kupuju ! stejně mi můj 8GB Apacer začíná dosluhovat
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

miset

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 62
Super, nevíte někdo, kde se to dá koupit?L Buď jsem blbej, nebo neschopnej, ale nemůžu to nikde najít.  :-[ Dík za tipy.
Kubuntu 14.10 LTS na Lenovo Ideapad G710

ADIO45

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 847
  • snažím poradit...nezáleží na karmy ale snahu :)
    • Dráčkovo herní doupě
Super, nevíte někdo, kde se to dá koupit?L Buď jsem blbej, nebo neschopnej, ale nemůžu to nikde najít.  :-[ Dík za tipy.
Tuhle pouze koupíš přes internetový obchod. Najdeš na sekci  :D Where to buy.
http://www.activemp.com/wtb.htm  ;)
Toshiba L505 - iCore-3, ATI Radeon HD, 4GB ram,500GB  + Win7 s virtual Ubuntu
Neumím psát česky. Jsem sluchově postižení...

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
hmm, budu si muset pockat az to bude v nejakym CZ e-shopu. bo dat liter za flashku a 500 za postovny se mi nechce .)
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

ADIO45

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 847
  • snažím poradit...nezáleží na karmy ale snahu :)
    • Dráčkovo herní doupě
hmm, budu si muset pockat az to bude v nejakym CZ e-shopu. bo dat liter za flashku a 500 za postovny se mi nechce :)
To já nevím. Rád někdo dealera který tuto flashdisk byl ochoten prodat. Já zkusím napsat přes mail společnosti CZC.cz a Mironet a ještě Alza.cz
Toshiba L505 - iCore-3, ATI Radeon HD, 4GB ram,500GB  + Win7 s virtual Ubuntu
Neumím psát česky. Jsem sluchově postižení...

Martin Kiklhorn

  • Člen občanského sdružení Ubuntu ČR a placené komunitní podpory
  • Administrátor fóra
  • Závislák
  • ******
  • Příspěvků: 4807
  • グーグル!ご存知ですか?
    • HEJ
4stet
na ebay item nr. 220432486352
i s poštovným se vlezeš do 800,- za 16GB tučňáka a Ubuntu si holt doinstaluješ sám
Jsou ve vašem dotazu OPRAVDU VŠECHNY vám dostupné informace o problému?
Linux user since 2007-10-11, Registered #456007
Virtual
| Distribuce
~/slozka znamená /home/"vase jmeno"/slozka
6521 69DE 0F34 FCBC FB1D  DE76 360E 52B2 F71A B8E8

Prsatá blondýna

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1669
  • Stále se učím...
    • Osobní portfolio
hmm, kdyz si udelám ebay ucet, pak jeste asi paypal a pakm i za 800 prijde hracka o velikosti 3x3x10cm tak me matka nakope do *censored* proc utracim za takovy kraviny :( kdyby mi to ale mohlo prijit z CZ eshopu tak by to bylo v pohode...

mozna to zni divn ale neznate moji matku :)
AMD Phenom X4 9500, 2GB DDR2 800MHz RAM(GEIL), 200GB SATA (Seagate), nVidia 8600GT (ASUS), MSI K9A2CF-F MB -  Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
ASUS EEE 901 - Ubuntu 10.04 Lízací Lopata
Vodafone 845 s Androidem 2.3  Nepoužívejte Windows ! Je nebezpečný, nepoužitelný, nestabilní a možná i něco víc, ale to M$ zatím tají ... Uznávám 2 bohy : sebe a google

premet

  • Host
hmm, kdyz si udelám ebay ucet, pak jeste asi paypal a pakm i za 800 prijde hracka o velikosti 3x3x10cm tak me matka nakope do *censored* proc utracim za takovy kraviny :( kdyby mi to ale mohlo prijit z CZ eshopu tak by to bylo v pohode...

mozna to zni divn ale neznate moji matku :)
Si to objednej k Pepkovi ne ? Pochybuju, že by tě odmítnul :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.