Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Opera a video  (Přečteno 2974 krát)

Beetljuice

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 838
Opera a video
« kdy: 09 Října 2006, 00:49:46 »
Ahoj.Mám problém s Operou (9.02).Nechce přehrávat videa,přitom v Konqueroru a Firefoxu vše běží OK.Používám Mplayer-plugin a v pluginech Opery je nalezen, ale při přehrávání ukáže pouze šedivé okno přehrávače,ale nic nepřehraje.Neví někdo kde je zakopanej pes?Dík
Aj dont spíík ííngliš :)

Jere

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 625
Opera a video
« Odpověď #1 kdy: 09 Října 2006, 09:43:32 »
Problem je nekde v pluginech, mne to ale bohuzel taky nejede, zatim jsem to nevyresil, protoze na streamy zas tak moc nekoukam

waldo.pepper

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 227
Opera a video
« Odpověď #2 kdy: 10 Října 2006, 08:58:46 »
Nazdárek, jde jen a konkrétně o verzi 9.02 nebo Operu 9. ... všeobecně? Ptám se, protože mi to běhá.
Najvjac peňazí sa utratí pri placení

Beetljuice

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 838
Opera a video
« Odpověď #3 kdy: 10 Října 2006, 09:51:47 »
Citace: waldo.pepper
Nazdárek, jde jen a konkrétně o verzi 9.02 nebo Operu 9. ... všeobecně? Ptám se, protože mi to běhá.
To nevim,ale asi obecně.Někde na abclinuxu.cz jsem četl něco podobného - problém s mplayer-pluginem.
A mohl by jsi říct,jak jsi to sprovoznil ty?
Aj dont spíík ííngliš :)

waldo.pepper

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 227
Opera a video
« Odpověď #4 kdy: 10 Října 2006, 10:09:15 »
pro přehrávání videa, streamů v Opeře 9.0, Mozille či Epiphany 2.14.3 jsem doinstaloval
http://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/current/install_flash_player_7_linux.tar.gz
a běhá to. Ostatní multimedia jsem instaloval podle rad Lukáše Svobody, má  postupy uvedeny tady na fóru.
Najvjac peňazí sa utratí pri placení

Beetljuice

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 838
Opera a video
« Odpověď #5 kdy: 10 Října 2006, 11:11:53 »
Citace: waldo.pepper
pro přehrávání videa, streamů v Opeře 9.0, Mozille či Epiphany 2.14.3 jsem doinstaloval
http://fpdownload.macromedia.com/get/flashplayer/current/install_flash_player_7_linux.tar.gz
a běhá to. Ostatní multimedia jsem instaloval podle rad Lukáše Svobody, má  postupy uvedeny tady na fóru.
Ehm, nejde mi o falsh player,ten jede ale ostatní multimedia ne (wmv apod.) Možná jsem přehlédl tu informaci u Lukáše Svobody,že to lze přehrávat pouze přes Real Player, ten mám také,ale stejně to nejede.
Jak jsem psal v Konqueroru a Firefoxu to JDE.
Aj dont spíík ííngliš :)

Jere

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 625
Opera a video
« Odpověď #6 kdy: 10 Října 2006, 11:53:19 »
U me je to stejne. Mam nastavene cesty k pluginum z Firefoxu, vsechno se tvari OK, ale stejne streamy atd nejedou.

waldo.pepper

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 227
Opera a video
« Odpověď #7 kdy: 10 Října 2006, 12:04:51 »
obávám se, vycházeje ze stránek Opery, že např. *.wmv lze v Opeře přehrávat jen po nainstalování pluginu, ale pouze do Opery pro win. Promiň, mám v tom trochu gulage.
Najvjac peňazí sa utratí pri placení

Vojtin

  • Host
Opera a video
« Odpověď #8 kdy: 10 Října 2006, 18:13:41 »
Taky mi v opeře z videí funguje jen realplay.

Jere

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 625
Opera a video
« Odpověď #9 kdy: 20 Října 2006, 17:18:36 »
Podarilo se vam nekomu rozchodit ty streamy v Opere? Docela mi to vadi, ze nefunguji. Je to  opruz kvuli nejakemu videu spoustet FF

sup

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 28
Opera a video
« Odpověď #10 kdy: 22 Října 2006, 10:56:35 »
použij gxineplugin a gxineplugin... - jsou v repozitářích, ale možná ho budeš muset zkompilovat, aby ti to přehrávalo všechno, u mě ten z repozitářů měl problém s většinou souborů:-/

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.