Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Zasekávání obrazu  (Přečteno 846 krát)

AcerHad

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Zasekávání obrazu
« kdy: 19 Října 2009, 20:20:24 »
Zdravím,

mám takový malý nepříjemný problém, který bych rád vyřešil. Po nainstalování Ubuntu v. 9.04 (kernel 2.6.28-15-generic) a dostahování všech dostupných aktualizací (které ubuntu samo automaticky nabízí) se mi podivně zasekává obraz. Mám spuštěn např. jen program Pidgin chatovací okno kde bliká kurzor (to není nic divného), jenže po chvíli kurzor přestane blikat a zastaví se...v té chvíly i když mi někdo napíše tak se neozve zvuk ani se neobjeví zpráva, dokud nepohnu s myší nebo nezmáčknu nějakou klávesu...poté se vše co se v průběhu zaseklé obrazovky objeví, ale bohužel po pár sekundách se obraz opět zasekne a aktualizuje se pouze při jakékoliv akci...tento jev se projevuje všude, i při stahování dat, kde běží čas a rychlost stahování, které se z ničeho nic zasekne a když např. vydržím několik minut aniž bych cokoliv udělal obraz zůstane stát a po pohybu s myší se obraz opět zaktualizuje a objeví se mi třeba o 10MB stažených dat více...pokud mi někdo umí poradit, byl bych velice rád.

S pozdravem

Had

Acer Aspire 4810T
CPU : Intel Core 2 Solo SU 3500
MEMORY : 4GB RAM DDR3
VGA : Intel GMA 4500MHD

MartinKR

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Re: Zasekávání obrazu
« Odpověď #1 kdy: 21 Října 2009, 18:23:59 »
Zdravím,

tak úplně stejný problém mám taky :-(. Všechno se na okamžik zasekne a po chvilce pokračuje.  :'(

MartinKR

ASUS A6U
CPU : AMD Turion64 MT-30
MEMORY : 1.25 GB RAM
VGA : SiS M760GX 128MB

AcerHad

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 4
Re: Zasekávání obrazu
« Odpověď #2 kdy: 21 Října 2009, 21:50:30 »
Já svůj problém pravděpodobně už vyřešil. U mě bylo nutné nainstalovat novější ovladač síťové karty a zatím se zdá funguje vše tak jak má...Pro jistotu sem nahrál i novější kernel 2.6.30-02063009-generic...pokud máš síťovou kartu atheros zkus taky nainstalovat novější ovladače...
« Poslední změna: 21 Října 2009, 21:52:36 od AcerHad »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.