Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: [WINE] problém se spuštění installer.exe  (Přečteno 2269 krát)

WarfaceZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 91
    • Gcore.cz - Herní portál a magazín
[WINE] problém se spuštění installer.exe
« kdy: 30 Října 2009, 11:21:59 »
Dobrý den , jsem si nainstaloval wow classic + tbc a tewdka chci WOTLK a tam je installer a když ten spustím tak se nepustí a nebo když jsem si stáhl minimalizovanou verzi a tedka tam bylo potvrdit nebo nepotvrzuju s pravidly , tak jak jsem sjel dolu jako že jsem si pravidla přečet , tak se políčko Agree nesprovoznilo , nevíte proč ? díky moc

mimars

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 24
Re: [WINE] problém se spuštění installer.exe
« Odpověď #1 kdy: 08 Listopadu 2009, 10:41:50 »
Dobrý den , jsem si nainstaloval wow classic + tbc a tewdka chci WOTLK a tam je installer a když ten spustím tak se nepustí a nebo když jsem si stáhl minimalizovanou verzi a tedka tam bylo potvrdit nebo nepotvrzuju s pravidly , tak jak jsem sjel dolu jako že jsem si pravidla přečet , tak se políčko Agree nesprovoznilo , nevíte proč ? díky moc

Někdy ty instalátory nefachaj, alespoň mě ne. WoW patche jsou příkladem. Řeším to tak, že mám WoW i na Windowsech, a na nich to vklidu opatchuju a pak překopíruju na Linux...

Mike.Jt

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 176
Re: [WINE] problém se spuštění installer.exe
« Odpověď #2 kdy: 22 Listopadu 2009, 01:26:19 »
Zdravim mám také problém s wowem. Po opatchování na WOTLK hru spustim, připojim se do účtu ale napíše mi to ... viz screen

Nevíte jak to vyřešit ?

http://img187.imageshack.us/img187/6042/snmekobrazovky4.png
« Poslední změna: 29 Prosince 2009, 09:05:17 od Vojtěch Trefný »

WarfaceZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 91
    • Gcore.cz - Herní portál a magazín
Re: [WINE] problém se spuštění installer.exe
« Odpověď #3 kdy: 24 Listopadu 2009, 21:44:26 »
no tak tohle by bylo na dost dlouho , ale už jsem to vyřešil , hodil jsem si ještě na 40GB XP a tam hodil wow a jede už v poho :) , jinak mockrát díky

Martin Černý

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 7
Re: [WINE] problém se spuštění installer.exe
« Odpověď #4 kdy: 25 Listopadu 2009, 00:01:01 »
Dobrý den , jsem si nainstaloval wow classic + tbc a tewdka chci WOTLK a tam je installer a když ten spustím tak se nepustí a nebo když jsem si stáhl minimalizovanou verzi a tedka tam bylo potvrdit nebo nepotvrzuju s pravidly , tak jak jsem sjel dolu jako že jsem si pravidla přečet , tak se políčko Agree nesprovoznilo , nevíte proč ? díky moc

co máš za wine? předpokládám že 1.0.1, tam to kraví. Pod 1.1.31 jsem to normálně nainstaloval :)

WarfaceZ

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 91
    • Gcore.cz - Herní portál a magazín
Re: [WINE] problém se spuštění installer.exe
« Odpověď #5 kdy: 29 Prosince 2009, 02:27:58 »
jj podtímto už to fakčí , ale stejnak jsem si dal 1.1.35 :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.