Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: konflikt JDownloaderu a Kwin  (Přečteno 835 krát)

JARDA001

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 236
konflikt JDownloaderu a Kwin
« kdy: 01 Listopadu 2009, 11:02:32 »
zdravim. mam problém...nahrál jsem kubuntu KK postupně ho vyladil k obrazu svému...nahrál sem tam javu od SUNu no a pohoda. pak jsem spustil JDownloader no a zadal jsem tam jazyk atp. a pohoda no a pak aktualizace ale po spuštění mi to naprosto rozseká grafiku a to tak že se pomíchaj okna, plasma atp...prostě kousek toho tam a toho tam, zmizí panel a někdy to napíše i že kwin spad no a když dám restartovat aplikaci tak se nic nestane a i to okno tam zůstane otevřený....jediný oc můžu je po paměti kliknout někam kde nemam třeba pohle na složku (prostě abych klikl na plochu pravim tlačítkem a tam dát ukončit a dát odhlásit (popř vypnout bo restart) no a po znovu přihlášení naběhne vše v poho ale jakmile spusitm zase JD tak je to zase stejný...

neví někdo co s tim? já už ne a celkem bych ho potřeboval rozjet.

předem díky za rady.

Mario1

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 43
Re: konflikt JDownloaderu a Kwin
« Odpověď #1 kdy: 06 Listopadu 2009, 22:46:16 »
Nejsi sám.
http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,40473.0.html
Asi problém mezi javou a prostředím, Compiz ? Zkoušel jsem sun-java i open-jdk, vypnout Compiz, ale nic nepomohlo. Prozatím jedu na Tucan Manager (je GTK nativ), ale oproti jDownloaderu to je chabá náhrada, prakticky nic neumí.

Kozoroh

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 55
    • Česká sociální síť RexVoX
Re: konflikt JDownloaderu a Kwin
« Odpověď #2 kdy: 09 Prosince 2009, 19:07:21 »
No mě pomohlo vypnutí ipv6 (možná)  v kombinaci automatického namoutování disku při startu, protože jdownloader hlásil, že místo na druhém disku není přístupné.

Ještě dříve jsem měl nějakou starší verzi jdownloaderu a ta byla sice méně vyšperkovaná ale zato svižnější.
Oprava: zjistil jsem, že to byl FreeRapid Downloader
« Poslední změna: 09 Prosince 2009, 19:14:34 od Kozoroh »
Kubuntu 10.10 64bit, KDE 4.5.1, dualboot W7, HW Intel i7, systém na SSD 60 GB Vertex, GTX460, RAM 6GB | www.zencart.cz - ofic. česká podpora, Sociální síť RexVoX

jmedik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 21
Re: konflikt JDownloaderu a Kwin
« Odpověď #3 kdy: 09 Prosince 2009, 21:44:54 »
Nejsi sám.
http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,40473.0.html
Asi problém mezi javou a prostředím, Compiz ? Zkoušel jsem sun-java i open-jdk, vypnout Compiz, ale nic nepomohlo. Prozatím jedu na Tucan Manager (je GTK nativ), ale oproti jDownloaderu to je chabá náhrada, prakticky nic neumí.

Také používám JDownloader, ale nic podobného jsem nezaregistroval. Kdyžtak bych jen poradil pokud stahuješ z rapidu, tak použít FreeRapid Downloader ten už je drobet sofistikovanější.
Ubuntu 9.04, Lenovo R61, Intel C2D 2100MHz, 4GB RAM, FSB 800MHz, Intel GMA X3100

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.