Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)  (Přečteno 16571 krát)

nettezzaumana

  • Host
Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« kdy: 17 Listopadu 2009, 16:22:06 »
fujtajbl vespolek ..

právě čtete můj poslední příspěvěk do zdejšího fóra .. rozhodl jsem se ukončit zde svou činnost, protože *důslednost je to co vyhrává .. strávil jsem zde s Vámi opravdu hodně, hodně času a můžu směle prohlásit, že Ubuntu mě skutečně obohatilo mnoha způsoby ..

nejednoho asi bude zajímat ?proč, proto nemůžu tohle téma úplně vynechat, takže snad bude stačit: je dobré o věcech přemýšlet, je dobré umět se rozhodnout, a je naprosto nutné pak takové rozhodnutí aplikovat bez cuknutí nebo pochybnosti k vyrešení daného problému ..

se samolibostí sobě vlastní tuším, že jsem snad pár jedincům zde tu pomohl radou, tu motivoval k nečemu hodnotnému. ;D
taky bych rád tušil, o čemž si ale nejsem vůbec jistej, že z těch které jsem popudil si alespoň jeden znovu přečetl co jsem mu napsal a svůj problém nakonec vyřešil ..

také děkuji za veškerou přízeň ve zdejších anketách ;D

mějte se krásně ubunťáci, konkrétní jména nebudou .. užívejte prosím guglu, prikazu man a apropos ;) .. ten kdo mě zná ví kde mě najde ..

regards by ntz

ps. premistete to do obecna diskuse, nemuzu tam zalozit tema ..


col_boggy

  • Host
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #1 kdy: 17 Listopadu 2009, 16:53:33 »
[epitaf]
Fakt škoda, že odcházíš; mohl bych se s čistým svědomím prohlásit za člena tvého nikdy nezaloženého fanclubu ;D. Pravdou zůstává, že jsem se hodne pídil po důvodech těhle změn a po událostech okolo tebe, juntase a nesmyslné tolerance jeho X účtů jsem se zde rozhodl ukončit svou činnost taky. Jednání s uživateli místní komunity už je na mě trochu moc.. Díky ntz a zbytku fóra; základ jste mi poskytli pěkný, ale teď je na čase odejít.

S přáním lepších let

Visterius

P.S.: see ya on the debian forum.
[/epitaf]

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #2 kdy: 17 Listopadu 2009, 16:54:41 »
Takže legenda končí,co? :) Je mi líto co se stalo,že jeden přiblblý troll zapříčinil odchod jednoho z nejužitečnějších a -nejoblíbenějších členů fóra,kvůli čemuž odcházejí (pokud vím) další důležití členové... Takhle,budeš tady chybět,každé fórum potřebuje aspoň jednoho ntz a i přes svůj osobitý styl jsi byl velmi nápomocný (perl tutorial, etc.) . Určitě ti za hodně děkuju, jako hodně členů fóra :)
Nashledanou...
« Poslední změna: 17 Listopadu 2009, 16:56:36 od LuciusMare »
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

Pavel Půlpán

Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #3 kdy: 17 Listopadu 2009, 17:14:37 »
Jsem rád, že jsem Nettezaumanu poznal, už to tu nikdy nebude jako dřív, od nikoho jinýho neznělo oslovení "kanče" nebo "prasisko" tak majestátně jako od něj. Byl můj vzor i kumpán v boji proti lenosti a tuposti. Bude mi tu moc chybět... 8)
Na rozdíl od některých mých kolegů, kteří taktéž patřili mezi Ntzovce, po nějakém tom delším uvažování nakonec fórum neopouštím i když zpočátku jsem to jinak neviděl. Nicméně rezignoval jsem na pozici moderátora fóra. Veřím, že i přesto všechno, co se tu dnes odehrálo se dokážu povznést a pokračovat zde jako řadový člen.

jfoot

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 197
  • ..nemožné ihned, zázraky do tří dnů...
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #4 kdy: 17 Listopadu 2009, 17:27:48 »
Zdravím nettezzaumana vulgo Bad Batz Maru,
pokud celá akce není typu "Český sen", tak ještě zvažte odchod z tohoto fóra.
Pakliže tak učiníte, tak ten nešťastník s nickem juntas* dosáhnul právě toho, čeho
chtěl. Je to těžké, vydýchat takové urážky, aniž můžete dotyčnému poopravit fasádu
několika dobře mířenými..., ale právě  teď je ten moment, abyste se zachoval jako tvrdý
jedinec a nevzdával to. Máte na to, to sám víte.......

Když ale tak čtu ty příspěvky, tak mi z nich nějak čouhá čertovina. Pokud je to celé Velká mystifikace, tak všichni zůčastnění (kromě juntas*) budou mít K+.

Pokud to všichni ostatní odcházející a noví řadoví členové myslíte vážně : pánové, dejte si panáka a vzchopte se. Zpátky do palebných linií  ;)   :D  :D
« Poslední změna: 17 Listopadu 2009, 23:40:14 od jfoot »
Po šesté atomové válce  povrch planety Rogoz nevypadal pěkně...

Dítě nevinné...Co ty můžeš vědět...o sadomasochistické derivaci oidipovského komplexu...(O.Neff, K. Saudek, Arnal & Dva dračí zuby)

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #5 kdy: 17 Listopadu 2009, 17:35:21 »
jfoot: To je sice pravda,ale zustat tu i pres to co se tu deje...
A kez by to byl jen trapny vtipek :(
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

MartenP

  • Host
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #6 kdy: 17 Listopadu 2009, 17:44:23 »
Nevím sice, o co kráčí, ale bude se mi stýskat. Děkuji za ochotu řešit problémy mé i ostatních, děkuji za spoustu zkušeností a cenných rad. Děkuji! A ntz, ještě jednou se omlouvám za to nedorozumění...

Abych pravdu řekl, taktéž již delší dobu zvažuji odchod pouze na Debian fórum. Tohle fórum začíná ztrácet na kvalitě.

MacHala

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1104
  • Big Bro iz watching joo!
    • ZlejT
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #7 kdy: 17 Listopadu 2009, 17:57:41 »
konci jedna era tohoto fora... skoda, ze se nakonec neuskutecnil druhy brnensky sraz, protoze bez tebe to uz asi nema moc cenu... Kazdopadne preju hodne stesti!
Prislusnik ligy, za kreativni pouzivani interpunkcnich znamenek, carek, predevsim.
=======================================
Tweetuju jako http://twitter.com/zl8

jfoot

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 197
  • ..nemožné ihned, zázraky do tří dnů...
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #8 kdy: 17 Listopadu 2009, 17:59:49 »
Zdravím všechny,

Abych pravdu řekl, taktéž již delší dobu zvažuji odchod pouze na Debian fórum. Tohle fórum začíná ztrácet na kvalitě.

Souhlas, také zmizím, když mě kvalita nebude vyhovovat. Kvalitu ale dělají lidé, ze kterých se fórum skládá. Čistě technicky, když přejdu na jiné fórum, proč by se tam nemohl vyskytnout podobný destruktivní jedinec jako j*..? Zase budu někam utíkat ? Na druhé straně, správci fóra, dle mého názoru zaspali (dnešní volno ?) anebo jsou velice tolerantní, výrazivo, které bylo (a tuším stále je)  použito v urážlivém smyslu, měli okamžitě smazat.. Předpokládám, že zaujmou k takovým excesům konečně nekompromisní postoj a podpoří tím všechny členy fóra, kteří to tady zatím nechtějí vzdát...

Edit : správcové milí, kde jste.. ?  ;)
« Poslední změna: 17 Listopadu 2009, 23:42:24 od jfoot »
Po šesté atomové válce  povrch planety Rogoz nevypadal pěkně...

Dítě nevinné...Co ty můžeš vědět...o sadomasochistické derivaci oidipovského komplexu...(O.Neff, K. Saudek, Arnal & Dva dračí zuby)

MartenP

  • Host
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #9 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:03:44 »
Souhlas, jde o lidi. Pokud správci rázně nezakročí a nezatočí s takovými jedinci (všiml jsem si toho urážlivého nicku), už tu nebudu rád. Tohle prostě nikomu nesmí projít.

ufaak

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2296
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #10 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:07:16 »
konci jedna era tohoto fora... skoda, ze se nakonec neuskutecnil druhy brnensky sraz, protoze bez tebe to uz asi nema moc cenu... Kazdopadne preju hodne stesti!

sraz se da uskutecnit aji bez uctu na forum.ubuntu.cz :D
notebook MSI EX720X, Ubuntu 10.10

ufaak

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2296
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #11 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:10:55 »
jinak vubec netusim o co tu jde (slo), a nejspis si ani nedam tu praci to hledat. Zbytecne bych se nejspis nas*al. ale kdyby to sem nekdo ve skratce shrnul, taky by se nic nestalo :D

kazdopadne preju ntz, at se mu dari na jinych forech, at mu nedojdou prdiky a at prejde z opensuse na ubuntu :D
notebook MSI EX720X, Ubuntu 10.10

jfoot

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 197
  • ..nemožné ihned, zázraky do tří dnů...
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #12 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:14:12 »
konci jedna era tohoto fora... skoda, ze se nakonec neuskutecnil druhy brnensky sraz, protoze bez tebe to uz asi nema moc cenu... Kazdopadne preju hodne stesti!

sraz se da uskutecnit aji bez uctu na forum.ubuntu.cz :D

No sláva, konečně tento revoluční den přináší i nějaká positiva  :D. Příležitost zúčastnit se i pro nás, příslušníky z Lontu....   :D
Po šesté atomové válce  povrch planety Rogoz nevypadal pěkně...

Dítě nevinné...Co ty můžeš vědět...o sadomasochistické derivaci oidipovského komplexu...(O.Neff, K. Saudek, Arnal & Dva dračí zuby)

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #13 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:14:50 »
Tak si to zrekapitulujem- Na foru se objevil *censored*,jmenem juntas.Ten otravoval,dostal ban tak udelal novy ucet a navazel se do ntz,pricemz se potom prejmenoval na "Bad Batz Maruna",opravdovy ntz se nastval a rekl vojtovi ze kdyz to nezvlada tak at to nekomu preda,nacez dostal od nej pulban,juntas account ban,a ntz kvuli tomu pulbanu odesel - Coz nastvalo dost dalsich lidi a proto odchazeji...
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

ufaak

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2296
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #14 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:17:00 »
aha. diky. nedivim se ntz ze odesel.
notebook MSI EX720X, Ubuntu 10.10

airlive

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2280
  • Linux User: 479151.
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #15 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:19:37 »
Jsem překvapen a musím,konstatovat,že velmi nemile.
Asi takhle:


Dostali jsme se o5 do stádia kdy na jednom useru,který mohl být seknutý přes prsty hned se dějí věci a jabbery hoří.
Ano jme vzteklí a nasraní jelikož cítíme,že se tu děje něco co by nemělo.
Spousta zvás si řekne ať jdou,ale tohle fórko tvoří tihle lidi a bez nich už tu nemám přátele a kamarády které mám rád.

NTZ-BBM je svůj a má zde plno obdivovatelů i těch co ho nenáviděli a mě bude chybět jeho man help utfg rtfm hovada a líné obtloustlé děti.......
Asi už nemám chuť to psát dále snad jen co mě přimělo napsat tohle → je to smutné,ale Juntas vyhrál a to je na tomhle všem je asi to nejstrašnější zjištění!!!
« Poslední změna: 17 Listopadu 2009, 18:23:41 od airlive »
openSUSE Leap 15.1
Vivaldi: King of Browsers.
"Tón, kterým se hovoří v linuxových skupinách, je tvrdý, ale srdečný..."

MartenP

  • Host
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #16 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:19:58 »
Tak si to zrekapitulujem- Na foru se objevil *censored*,jmenem juntas.Ten otravoval,dostal ban tak udelal novy ucet a navazel se do ntz,pricemz se potom prejmenoval na "Bad Batz Maruna",opravdovy ntz se nastval a rekl vojtovi ze kdyz to nezvlada tak at to nekomu preda,nacez dostal od nej pulban,juntas account ban,a ntz kvuli tomu pulbanu odesel - Coz nastvalo dost dalsich lidi a proto odchazeji...

Ani mi nenapadlo, že by to mohlo být až tak prohnilé. Docela by mi zajímalo vyjádření Vojty Trefného k celé té věci. Takhle to vyznělo ve prospěch Ntz...

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #17 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:23:27 »
Myslím, že umět se nad takové věci povznést je prioritní - pro komunitu Ubuntu, než se naštvat a odejít. Takových trollů tu bude stále dost, a myslím, že nikdo nikoho nenutí na trolloviny odpovídat. Ignorace hlupáka je prospěšnější než se snažit ho přebít argumenty.

Toť můj názor a je mi líto, že ntz odchází!
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6018
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #18 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:24:33 »
Čo si mám představit Kefalín... pod takým pojmom půlban?
« Poslední změna: 17 Listopadu 2009, 18:33:16 od Rovano »
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

pepéé

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 466
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #19 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:24:39 »
takže abych to správně pochopil...
uplně odejdou z fora???!!
takže obecně kvuli jednomu jedinýmu ***** odejdou z fora velmi zkušení (řekněme) "uživatelé" (ikdyž víme že to je slabé slovo) a nebudou poskytovat své ceněné rady méně zkušeným a začínajícím stovkám a tísícům dalších?

jak jen vyjádřit ten pocit nespravedlnosti hraníčíci až s pocitem beznaděje... >:(

Co takhle počkat a skusit nějaká řešení a nevzdávat to tak rychle? Jak už bylo řečeno ten dotyčný jX  tím získá to co chtěl a vyhraje on
Fire's in my soul, steel is on my side

LuciusMare

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1749
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #20 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:25:12 »
Márten: Já to tak vidím,a asi i spousta lidí co odešla.Ntz byl postava kontroverzní, a často provokoval a "radil" stylem který se konzervativněji založenějším jedincům nelíbil.Vojta se k tomu pokud vím nevyjádřil, ale i kdyby ten ban vrátil tak ntz se už nevrátí... Prase říkal že je třeba více moderátorů s více pravomoci, ale tenkrát nebyl vyslyšen a dopadlo to takhle.Je to škoda i pro lidi,i pro fórum.
Citace
<Firzen> tak teď budu Číňan
<Firzen> tak uvidíme :D
Jabber: LuciusMare (zkroucenina) jabbim (tecka) cz

MartenP

  • Host
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #21 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:27:24 »
Myslím, že umět se nad takové věci povznést je prioritní - pro komunitu Ubuntu, než se naštvat a odejít. Takových trollů tu bude stále dost, a myslím, že nikdo nikoho nenutí na trolloviny odpovídat. Ignorace hlupáka je prospěšnější než se snažit ho přebít argumenty.

Toť můj názor a je mi líto, že ntz odchází!

Když to je snad v samé podstatně člověka se pokusit někoho "napravit" než zarytě mlčet. Sám bych se asi neudržel, a proto se nedivím, že se zvedla vlna hlasů.

Marp

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2456
  • Moje práce není probudit ovce, ale shromáždit vlky
    • Marek Marp Pszczolka
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #22 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:30:40 »
Myslím, že umět se nad takové věci povznést je prioritní - pro komunitu Ubuntu, než se naštvat a odejít. Takových trollů tu bude stále dost, a myslím, že nikdo nikoho nenutí na trolloviny odpovídat. Ignorace hlupáka je prospěšnější než se snažit ho přebít argumenty.

Toť můj názor a je mi líto, že ntz odchází!

Když to je snad v samé podstatně člověka se pokusit někoho "napravit" než zarytě mlčet. Sám bych se asi neudržel, a proto se nedivím, že se zvedla vlna hlasů.

Hlupáka nenapravíš...
Marek *Marp* Pszczolka
--------------------------------------------
Lenovo IdeaPad 5, CPU: 8jádrový AMD Ryzen 7, 16GB RAM, GPU: AMD ATI Renoir, 512GB SSD + Debian GNU/Linux Bookworm/Sid - Kernel: 5.18

MartenP

  • Host
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #23 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:31:58 »
Já vím...

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Všechno jednou konči milí Ubunťáci .. ;)
« Odpověď #24 kdy: 17 Listopadu 2009, 18:34:19 »
Asi je čas na moje vyjádření.

Na úvod jen poznámku -- vždy jsem nenáviděl konflikty a vyhrocené situace a většinou jsem je řešil tak, že jsem je neřešil vůbec... (a to teď neluvím o Ubuntu komunitě, ale o svém životě jako celku). Během posledního roku, kdy jsem tu byl prakticky jediným adminem jsem se ale bohužel dostal do stavu, kdy jsem je řešit prostě musel a řešil jsem je většinou špatně, stejně jako tomu je nejspíš nyní. Snad vás ale trochu uklidní, že ode dneška fórum vezme do ruky Martin Kiklhorn, který bude do budoucna mít na starosti řešení podobných věcí.

ad Juntas: Uznávám, že mi řešení trvalo dlouho, ale díky mým současným osobním problémům a své povaze jsem prostě neměl čas ani chuť nic řešit... Juntas (a jeho klony) je nyní zabanován. Sice jen na jméno, ale doufám, že to bude do budoucna stačit (vzhled k tomu, že používá více IP adres, z nichž některé jsou navíc sdílené, nepřichází ban na IP zatím v úvahu).

ad Ntz: S Ntz jsem měl ohledně jeho vystupování na fóru již delší spory (především jeho chování k začátečníkům (podle mě prostě odpověď RTFM ani její mírnější varianty na fórum nepatří), ale také kvůli flamům v obecné diskusi). Ntz je/byl zajímavou figurkou našeho fóra, ale podle mě ne zrovna žádoucí figurkou -- do hospody klidně, ale na fórum ne. Proto jsem se jako opatření v tomto směru (nemělo to souvislost s Juntasem, přemýšlel jsem o tom dlouho, ale teprve dnes jsem si troufl...) rozhodl znemožnit mu přístup do Obecné diskuse, čímž jsem doufal, že mu trochu připomenu, že fórum není hospoda a "napravím" ho... Bohužel jsem při tom udělal chybu v nastavení a zamezil mu přístup všude (což jsem v zápětí napravil). Kvůli tomu si také boužel Ntz nemohl přečíst moje vysvětlení (zamezil jsem mu i přístup do soukromých zpráv, kam jsem mu vysvětlení poslal). Ntz se prostě rozhodl, že odejde -- já toho litovat nebudu.

ad Já: Jak jsem již řekl, fórum jsem víceméně předal Martinovi a ostatním moderátorům -- sám se zde už delší dobu pohybuji prakticky jen z donucení a s velkou nechutí... Pokud jsem někomu svými rozhodnutími ublížil, tak se omlouvám -- udělal jsem dost chyb a kdybych měl možnost, hodně věcí bych změnil, ale co se stalo nelze odestát.
« Poslední změna: 17 Listopadu 2009, 18:36:58 od Vojtěch Trefný »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.