Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Po update nefunguje (panely, plocha, pozadi atd.)  (Přečteno 1040 krát)

bluewizard

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 166
Po update nefunguje (panely, plocha, pozadi atd.)
« kdy: 19 Listopadu 2009, 22:37:41 »
Ahoj, ještě než celý systém reinstallnu, tak se raději zeptám (jo a hledal jsem, ale nenašel). Mám KK a po aktualizaci + instalaci/upgradu, už ani nevím, co jsem zkoušel  :-[ prostˇmi nejde změnit pozadí, lišty horní + dolní jsou šedé hnusné a ta dekorace oken (metacity, nebo jak se tomu nadává), tak ta změnit taky nejde... Když dám nové téma, tak se v něm načtou akorát barvy + posuvník, pozadí se nezmění a ani dekorace oken a ty "ikonky" na zvětšení zmenšení okna, taky zůstávají pořád stejné  :'(
To se mi ještě nestalo, zatím jsem ztratil čas hledáním nápravy, to bych to měl přeinstalované už 3x, ale raději se ještě zeptám, zdejších Linuxových (Ubuntích) guruů :-)

Díy.


Jo a compiz jede a když měním wallpaper, tak se mi změní jen barva, obrázek nikoliv...
« Poslední změna: 19 Listopadu 2009, 22:39:36 od bluewizard »

aloisam

  • Host
Re: Po update nefunguje (panely, plocha, pozadi atd.)
« Odpověď #1 kdy: 20 Listopadu 2009, 00:06:51 »
zkus si promazat nastavení v Domovské složce, třeba ~/.config ~/.gconf ~/.gnome2, nebo rovnou vytvoř novýho uživatele jestli je to nastavením..

bluewizard

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 166
Re: Po update nefunguje (panely, plocha, pozadi atd.)
« Odpověď #2 kdy: 20 Listopadu 2009, 19:54:31 »
zkus si promazat nastavení v Domovské složce, třeba ~/.config ~/.gconf ~/.gnome2, nebo rovnou vytvoř novýho uživatele jestli je to nastavením..
zkošel jsem nového uživatele, ale dělá mi to pořád :-(

Ještě ukázku. Asi to celé přeinstaluju (což mě dost štve, už jsem to měl vyladěné a nainstalované další věci), ale nejsem žádný Linuxový guru, tak s tím nic lepšího nesvedu. Jo a sory za obrázek, holt Fotokrám to není  :P

« Poslední změna: 20 Listopadu 2009, 20:05:48 od bluewizard »

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.