Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: reálná použitelnost GOOGLE EARTH?  (Přečteno 1252 krát)

Lord SMRTKA

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
reálná použitelnost GOOGLE EARTH?
« kdy: 23 Listopadu 2009, 15:08:18 »
Zdravím,
mám celkem problém s google earth zatím ve všech verzích UBUNTU jak 32bit i 64bit. A to v tom, že (jinak funguje v pohodě zobrazování všechno) ale jde o to, že když si tam nahážu pointy popíšu je vyšperkuju je dám tam překrytej nějakej obrázek přes mapu nějakej ten mnohoúhelník, tak všechno vypadá naprosto nádherně, ale když ho chci reprodukovat někomu poslat ten "projekt" a podělit se s ním o tom, tak ať dělám co dělám tak všechny ikony se mi zobrazí na jednom místě a to na severním půlu. Ale překrytí mapou překvapivě "funguje" že zůstane na svém místě kde má. A za boha nevím co s tím. Jinak když vyhledávám nějaké město tak mi ho sice najce, ale označovací "šedý čtvereček" mi to označí na úplně jiném místě republiky a to ať vyhledávám cokoli. Jaké máte zkušenosti s používáním Google earth vy?
Nepředpokládám, že by tydle funkce "přenositelnosti" fungovali pouze v PRO verzi, ale mám pocit, že ve win verzi mi to vše fungovalo.
Tak jsem udělal test a ve virtualboxu(XP) jsem udělal pokusně vytvořenej bod kterej jsem uložil a načetl v linux GE a bod to nezobrazilo ale když jsem na něj 2x kliknul tak obrazovka přejela přesně na tu pozici, ale nešel vidět, i když je to aspoň trochu pokrok.
Máte stejný problém?

wam]Spider007

  • Host
Re: reálná použitelnost GOOGLE EARTH?
« Odpověď #1 kdy: 23 Listopadu 2009, 18:22:09 »
GE nepouzivam, ale ak su tam nejake chyby v linuxovej verzii, tak odporucam hlasit googlu. Ono jedna aplikacia na dvoch roznych platformach nefunguje vzdy uplne rovnako.

JoMa

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 20
Re: reálná použitelnost GOOGLE EARTH?
« Odpověď #2 kdy: 23 Listopadu 2009, 20:53:17 »
riesilo sa to uz na linke
Kód: [Vybrat]
http://forum.ubuntu.cz/index.php/topic,41424.msg303156.html#msg303156skus sa pozriet tam

Firzen

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1287
    • Beroot
Re: reálná použitelnost GOOGLE EARTH?
« Odpověď #3 kdy: 23 Listopadu 2009, 21:33:09 »
Mně to dřív také vše fungovalo - v linuxové verzi. Teď to blbne a také mi to zaměřuje jinam, než má, mno. To se stává u všech programů a říká se tomu bug. Windows si s tímhle vůbec nepomohou, Google Earth je ve Windows totiž zcela stejný.
AMD Phenom II X6 1100T@3,3GHz, Gigabyte GeForce GT 430 1GiB, 8GiB RAM, 1TiB SATA3 HDD, Nokia N900
OS: Debian 6.0 Squeeze, Maemo 5
Citace
Prosintě ty jsi takový zkušený vývojář - co mám dělat, když nevím, jako něco udělat? :D

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.