Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: empathy-file transfer nefunguje  (Přečteno 2510 krát)

Pawan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 182
empathy-file transfer nefunguje
« kdy: 05 Prosince 2009, 14:15:03 »
Hoj,

snazil som sa najst nieco na googli alebo tu na fore ohladom prenosu suborov cez empathy, ale nenasiel som nic co by pomohlo
uz nejaku dobu ma empathy file transfer ale mne to jedoducho nefunguje, napr po kliknuti na vlastnosti kontaktu tam vidim ako nepouzitelnu moznost file transfer
ale to je vsetko, hladal som aj v nastaveniach nejake moznosti, no bohuzial

Viete mi dat nejaku radu, napr potrebuje empathy nejaky dalsi package ktory by umoznil prenos suborov?
mam ubuntu 9.10 64bit
ako ano viem empathy je nedorobeny  a mal by som si dat pidgin, no file transfer je fakt jedina vec ktora mi na tom chyba takze by som sa vyhl pidginu

dik
Toshiba laptop U200-125 PRO 1,86ghz core2duo 2gib ram, 3d integrovana graficka od intelu (cize *censored*), ubuntu 10.04 64bit

Pawan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 182
Re: empathy-file transfer nefunguje
« Odpověď #1 kdy: 05 Prosince 2009, 14:17:07 »
resp...empathy mi neumoznuje nic okrem chatu, ziadne audio calls ani video calls, ani konferenciu atd..
preto sa domnievam ze tam akoby len chybal nejaky  package s nejakou podporou alebo protokolmi
alebo tiefo "features" umozniuje len na localnej sieti??
« Poslední změna: 05 Prosince 2009, 14:19:24 od Pawan »
Toshiba laptop U200-125 PRO 1,86ghz core2duo 2gib ram, 3d integrovana graficka od intelu (cize *censored*), ubuntu 10.04 64bit

luisah

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3704
Re: empathy-file transfer nefunguje
« Odpověď #2 kdy: 05 Prosince 2009, 15:13:24 »
U empathy file transfer přes icq nejde, audio a video samozřejmě také ne. Funguje vše, tedy file transfer, audio i video calls přes jabber perfektně.  ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.