Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Synchronizace Samsung S5230  (Přečteno 2406 krát)

Alikon

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 50
    • Stránky věnované AutoCADu
Synchronizace Samsung S5230
« kdy: 06 Prosince 2009, 19:39:42 »
Zdravím.

Koupil jsem si mobil Samsung S5230 (za tu cenu je to pěkná hračka s dobrou výdrží). Jen se mi zatím nepodařilo rozchodit synchronizaci mobilu s jakoukoliv aplikací v Ubuntu. Na WineHQ - AppDB je pro Win aplikaci přímo od Samsungu dlouhodobě označení "garbage". A když jsem zkoušel KMobileTools, tak ten mobil vůbec nevidí :-( Podařilo se někomu rozchodit synchronizaci s tímto mobilem (nebo obecně s mobily od Samsungu...)?

libor007

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 875
Re: Synchronizace Samsung S5230
« Odpověď #1 kdy: 07 Prosince 2009, 22:31:04 »
wammu ho nepodporuje, jine aplikace treba z kde jsem nezkousel. tak aspon ze funguje prenos souboru pres kabel diky mass-storage...
Kubuntu 20.04

Alikon

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 50
    • Stránky věnované AutoCADu
Re: Synchronizace Samsung S5230
« Odpověď #2 kdy: 09 Prosince 2009, 21:55:41 »
Díky za info. Nějaké programy pro Wokna pod Wine jste asi nikdo nezkoušel, co? Je to můj první Samsung, tak ani netuším jaké programy pro ně jsou (pokud vůbec jsou)...

Alikon

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 50
    • Stránky věnované AutoCADu
Re: Synchronizace Samsung S5230
« Odpověď #3 kdy: 06 Ledna 2010, 20:39:00 »
Tak jsem nakonec zjistil, že na polovinu funkcí program nepotřebuji. Nahrávání videa/audia a javových aplikací (Vodafone firmware) funguje bez problému přes mass storage na kartu. Jen by se mi hodně hodilo něco na synchronizaci kontaktů a kalendáře s google apps... Nevíte někdo o nějakém programu? Nemusí to procházet ani přes PC - pokud by to zvládla nějaká javová aplikace, tak by to stačilo...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.