Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Errory při instalaci  (Přečteno 806 krát)

Klobas

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Errory při instalaci
« kdy: 22 Prosince 2009, 18:28:55 »
Ahoj, mám

Windows Vista 32bit Service pack 2
Intel Pentium Dual CPU T2330 1.6 GHz
RAM 2 GB
Mobile Intel 965 Express Chipset Family

a kvůli hrozné pomalosti Visty jsem se rozhodl pro nové Ubuntu 9.10. ISO vadné není, přes VirtualBox jsem ho rozfachal. Spustil jsem instalaci a naběhlo mi pulzující logo Ubuntu, ale nic víc. Počkal jsem asi hodinu, ale nic se nedělo, tak jsem zkoušel přijít na problém. Zmáčkl jsem šipku nahoru a vyběhl mi log

/usr/bin/perl: error while loading shared libraries: /lib/tls/i686/cmov/libdl.so.2: cannot read file data: input/output
install: error while loading shared libraries: /lib/tls/i686/cmov/libdl.so.2: cannot read file data: input/output
mkdir: error while loading shared libraries: /lib/tls/i686/cmov/libdl.so.2: cannot read file data: input/output
sed: error while loading shared libraries: /lib/tls/i686/cmov/libdl.so.2: cannot read file data: input/output
sudo: error while loading shared libraries: /lib/tls/i686/cmov/libdl.so.2: cannot read file data: input/output
/bin/bash: error while loading shared libraries: /lib/tls/i686/cmov/libdl.so.5: cannot read file data: input/output

tohle se tam porůznu střídalo, některý řádek tam byl víckrát etc. Zkoušel jsem to znovu, s nouzovým režimem, s vypnutým ACPI ale nepomohlo to. Předem upozorňuju, že jsem lama, tak zkuste být srozumitelní. Děkuji za pomoc

arrange

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4031
  • "jdu s hlavou vztyčenou..."
Re: Errory při instalaci
« Odpověď #1 kdy: 22 Prosince 2009, 18:41:19 »
Jak konkrétně instaluješ (Wubi/LiveCD)?
http://www.openstreetmap.org - mapy celého světa "wiki style"

Klobas

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re: Errory při instalaci
« Odpověď #2 kdy: 22 Prosince 2009, 18:43:24 »
Live CD

arrange

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4031
  • "jdu s hlavou vztyčenou..."
Re: Errory při instalaci
« Odpověď #3 kdy: 22 Prosince 2009, 18:58:55 »
http://www.openstreetmap.org - mapy celého světa "wiki style"

Klobas

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 22
Re: Errory při instalaci
« Odpověď #4 kdy: 22 Prosince 2009, 19:06:26 »
Chyba je tam. Děkuju

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.