Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: nefunkční N-Vidia X server settings  (Přečteno 893 krát)

popelar

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 209
nefunkční N-Vidia X server settings
« kdy: 05 Února 2010, 10:29:58 »
Nazdar pánové, opět se vracím k zobrazování na druhém monitoru - televizi LCD. Protože jsem měl problémy s rozlišením na TV..našel jsem tento návod:
Kód: [Vybrat]
v nových ovladačích nechala N-Vidia implicitně nastavenou volbu DynamicTwinview, se kterou si XrandR nedokáže poradit. proto otevřeme /etc/X11/xorg.conf, nalezneme sekci Section "Device" a vložíme do ní Option "DynamicTwinView" "False"..po restartu by mělo být vše v pořádku..tak jsem poslechl a tady je výsledek..viz screen..jestli někdo můžete poradit? >:(

[attachment deleted by admin]
« Poslední změna: 05 Února 2010, 10:31:46 od popelar »
-AMD Athlon II QuadCore X4, Saphire Radeon HD 6790 1GB DDR 5, WD 500GB - Win 8 Pro
-DELL Studio 1537/Sony Vaio SVE1512E6EW
-Samsug Vawe 8600

sabraq

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 3412
  • Bootloader-není téma k hovoru,ani zbytný prostor
Re: nefunkční N-Vidia X server settings
« Odpověď #1 kdy: 05 Února 2010, 19:40:29 »
Nazdar pánové, opět se vracím k zobrazování na druhém monitoru - televizi LCD. Protože jsem měl problémy s rozlišením na TV..našel jsem tento návod:
Kód: [Vybrat]
v nových ovladačích nechala N-Vidia implicitně nastavenou volbu DynamicTwinview, se kterou si XrandR nedokáže poradit. proto otevřeme /etc/X11/xorg.conf, nalezneme sekci Section "Device" a vložíme do ní Option "DynamicTwinView" "False"..po restartu by mělo být vše v pořádku..tak jsem poslechl a tady je výsledek..viz screen..jestli někdo můžete poradit? >:(

Hi-chichichichi ;D
Podle mojí maličkosti ten printscreen přesně odpovídá tomu předchozímu úkonu, dle návodu,  který jsi pástnul odkdovíkud :)
Za prvé není jasné, jaký máš problém, za druhé není jasné čeho se tvůj dotaz o radu týká:)
« Poslední změna: 05 Února 2010, 20:07:57 od sabraq »
PP v kolečku - není licence,pouze upozornění na reklamu
"Dress code" - oblečení podle předpisu(ne kódované oblečení)
CC v kolečku - je licence,značí,že se někdo nesmírně snaží

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.