Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: VirtualBox  (Přečteno 718 krát)

Epidemic

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 40
VirtualBox
« kdy: 21 Února 2010, 20:01:52 »
Zdravím,mam otazku ohledně virtualboxu.. ještě jsem ho nezkoušel ale nez se do toho pusím potřebuju vedet, jestli kdžy ten windows pod tim spusítm jestli se instaluje a je někde uloženej na porad a ja si ho pak už jenom zpouštím-jestli jo tak jestli kdyz si do nej neco uložím jako např. zapísky ze školy v Onenote jestli mi tam pak zůstanou
a jestli se neda takhle nainstalovat jak by ste mi to doporučili udělat,ale nechci mit nainstalovanej windows jako normalne že bych si ho volil při zapínáni chi mít porste jenom moje ubunty
a jestli by vas napadlo proc si nenajdu neco jako onenote do linuxu tak sem hledal, a dlouho a nasel sem jedinej jeden program kterej je fakt hodne podobnej(BasKet) ale neni to ono, hodne co sem s onenote využival este když sem mel widle tak tam nejde
omlouvám se že nepíšu s diakritikou ale sem zviklej z US klavesnice kde nejsou hacky a carky
Děkuj

Alikon

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 50
    • Stránky věnované AutoCADu
Re: VirtualBox
« Odpověď #1 kdy: 21 Února 2010, 20:19:38 »
Ve VirtualBoxu si vytvoříš virtuální disk, kterej je uloženej v souboru *.vdi - zvolíš si velikost atd. Na tento virtuální disk pak nainstaluješ Wokna. Pak se "skoro" vše chová jako bys měl normálně nainstalované W. - veškeré nastavení, nainstalované programy atd. ti zůstane.

crowack

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 280
  • Poor willage boy
Re: VirtualBox
« Odpověď #2 kdy: 21 Února 2010, 20:55:11 »
http://wiki.ubuntu.cz/VirtualBox
Tady najdete vše co potřebujete vědět.
OpenSUSE13.1 KDE ... Join the dark side, we have kookies :)

Epidemic

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 40
Re: VirtualBox
« Odpověď #3 kdy: 21 Února 2010, 21:00:23 »
Děkuji

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.