Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Steam CS 1.6 a zvuk  (Přečteno 1967 krát)

ZdenoTN

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 79
Steam CS 1.6 a zvuk
« kdy: 08 Března 2010, 00:24:29 »
Zdravím,

   mám wine 1.1.26, na této verzi jsem provedl instalaci Steamu a CS 1.6 a vše v pohodě fps 99, odezvy 10 - 20.
Je tomu tak zhruba měsíc co začal blbnout zvuk v CS 1.6, trhá se. Zkoušel jsem v nastavení wine dát na kartě zvuk emulace, v tomto nastavení se sice hra rozjede ale při spojení se serverem se těsně před koncem blokne.
Přepnutí na oss také nepomáhá, tam nejde zvuk vůbec.

Při testech zvuku v dxdiag je je vše OK. Zkoušel jsem i jiné verze wine, novou instalaci Steamu, bohužel to samé.


Ostatní hry CoD 2 - 4, Icewind Dale II jdou bez problémů.

Zkouším, hledám a hledám po netu, ale až tak jsem k tomuto problému nic nenašel.
Ale na http://appdb.winehq.org/objectManager.php?sClass=version&iId=1554, je popis jak plnohodnotně zprovoznit HTML rendering.



ZdenoTN

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 79
Re: Steam CS 1.6 a zvuk
« Odpověď #1 kdy: 08 Března 2010, 21:03:14 »
Takže, jak tak vidím mám tento problém jenom já, prostě pokud se něco po....e, tak totálně.
Naistaloval jsem Mint-Helena (kde je wine 1.0.1), potom Debiana  a vyzkoušel jsem Steam CS 1.6 a NonSteam 1.6, všechno ostatní šlape, ale CS ne  :(.
Tak nevím co to znamená, komponenty stejné asi tři roky.

Procesor: Intel(R) Core(TM)2 CPU 6400@2.13GHz
Grafika: GeForce 7900 GS
Deska: Cuba (MSI MS-7301) http://support.packardbell.com/uk/item/index.php?i=spec_cuba&ppn=PB80100201

Jako závislák budu mít těžké období  :D

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re: Steam CS 1.6 a zvuk
« Odpověď #2 kdy: 09 Března 2010, 08:04:57 »
Co se změnilo během toho měsíce? Od toho bych se odrážel. Non steam hraju furt. Jakej máš nick?  ::)
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

ZdenoTN

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 79
Re: Steam CS 1.6 a zvuk
« Odpověď #3 kdy: 09 Března 2010, 09:19:12 »
Přechod z Kubuntu 8.10 na 9.10.
Mám takovej pocit že to bude týkat ovladačů okolo zvuku všeobecně.
Když jsem na tu moji sestavu před třemi lety instaloval linux, tak to začlo u Mandrivy, Suse a nejlépe tenkrát dopadlo Kubuntu. Nevím už jaká verze, ale bylo tam Kde 3.5 a pak se začalo přecházet na 4.
Chci tím říct, že ta paralela HW a SW se nějak divně otáčí v můj neprospěch. Možná se vám to bude zdát divné, blbé či jinak myšleno, ale je to čím dál horší.
JInak mám nick OI__

Roman Vacho

  • Moderátor
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 6029
Re: Steam CS 1.6 a zvuk
« Odpověď #4 kdy: 09 Března 2010, 11:13:02 »
Je fakt, že já to kůli výkonu smažím v U8.10(kůli Atině) a tam mi jede i mikrofon ve hře(i když nadruhou stranu poslouchat někdy ty pubertální skřeky je síla).
Vyřešená vlákna je vhodné uzavřít "Topic Solved" dole pod vláknem. Děkujeme.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.