Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Padanie nautilusu pri kopirovani z FTP  (Přečteno 607 krát)

bambulko

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 113
Padanie nautilusu pri kopirovani z FTP
« kdy: 09 Března 2010, 22:02:55 »
cafte

z nicoho nic sa mi zacal objavovat problem. otvorim 1x nautilus s ftp adresarom a 1x s lokalnym adresarom. pustim kopirovat z ftp na lokal nejaky adresar. zacne kopirovanie, odpocitava to subory a zrazu sa NAHODNE zatvori okno so zdrojom FTP, zmizne ikona pripojeneho FTP disku, zastane "teplomer" a tym skonci kopirovanie. cize zostane otvoreny nautilus s cielom a file transfer okno. musim ich killnut - inac zavriet nejdu. pri dalsom pokuse mi ci uz nautilus alebo iny program, ktorym sa snazim o ftp konekt na ten isty FTP vypise, ze som prekrocil max. pocet 5 pripojeni. idem a z toho j...t kua :((((
dost ze som sa docital o blbom zdvojovani suborov na ftp priamo na ubuntu strankach, este aj toto :( neviete mi niekto poradit? neda sa niekde nastavit kolko konektov max ma ubuntu (mam 9.10) pouzit?

diky
FUJITSU; Ubuntu 12.04

Bum

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 373
Re: Padanie nautilusu pri kopirovani z FTP
« Odpověď #1 kdy: 09 Března 2010, 23:20:11 »
Skusal si sa pripojit nejakym inym programom? gnome_comander ... ?

bambulko

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 113
Re: Padanie nautilusu pri kopirovani z FTP
« Odpověď #2 kdy: 10 Března 2010, 06:51:33 »
jj. skusal. KFTP grabber pada nahodne inym sposobom. jedine FileZilla ide ok, ALE.... nezmiem zabudnut, ze nesmiem pouzit nautilus, lebo som zase na 30 min. odpileny :(

ale toto neni riesenie! kua chlapi.... vsetci tvrdite aky je linux bombovy, ale ja mam neskutocne vela problemov. vsak to nie je normalne. 1/2 veci z nicoho-nic prestava fungovat priebezne (asi ako sa nieco updatuje). Ja nechcem neustale hladat, ktory program ktory den a o kolkej hodine bude fungovat. ja chcem odstranit pricinu. vy my pripadate ako nase zdravotnictvo: odhniva mi prava ruka, smrdi a neda sa pouzit, lebo mi s nej vypadava pribor. vasa odpoved: a druha je OK? pouzi tu! ZLATY WINDOWS!!! (teda v tomto smere ;) ).
« Poslední změna: 10 Března 2010, 06:53:09 od bambulko »
FUJITSU; Ubuntu 12.04

arrange

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4031
  • "jdu s hlavou vztyčenou..."
Re: Padanie nautilusu pri kopirovani z FTP
« Odpověď #3 kdy: 10 Března 2010, 10:04:37 »
Linux NENÍ "bombovy".

ale ja mam neskutocne vela problemov
Ano.

ja chcem odstranit pricinu. vy my pripadate ako nase zdravotnictvo:
Nemáme přístup k tvému počítači. Tzv. náhodná padání jsou na dálku bez dodatečných informací prakticky neřešitelná. Proto je to jako hádání z ruky. Klíčem k řešení problému jsi ty.

*** Smajlík ***
http://www.openstreetmap.org - mapy celého světa "wiki style"

bambulko

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 113
Re: Padanie nautilusu pri kopirovani z FTP
« Odpověď #4 kdy: 10 Března 2010, 10:09:24 »
ok. tak co sem mam napisat a ako to mam zistit, aby sa dalo na nieco rozumne prist? ja viem ze to nie je bohvie co. nieco ako vestecka gula toto forum :) ze ja popisujem nico, co popisat nie vzdy viem ;)
putam sa teda, ci sa s tym niekto nestretol. zda sa mi totizto zbytocne pouzivat nastroje 3. stran na kopirovanie obsahu, ked linux/unix je od prirodzenia predsa stavany na pracu s ftp.
vsak ono to mozno vyplyva z tej chyby, ktora je dokumentovana v ubuntu a mozno to 10.04 odstrani. pockame a uvidim ;)
FUJITSU; Ubuntu 12.04

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.