Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Xserver - záhlaví okna mizí při přepnutí z fullscreen  (Přečteno 1366 krát)

xsigik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 67
Zdravim,
pokud koukám na film a přepnu z fullscreenu zpátky do okna, zmizí záhlaví všech oken (horní lišta s názvem a tlačítky).

- Nezávisí na přehrávači - zkoušel jsem Totem a SMPlayer
- pravděpodobně nezávisí na ovladači grafický karty - mám Intel a bug mi potvrdil i kamarád co jede na Gentoo s ATI

Ubuntu 10.04, xorg-server 1.7.6

xsigik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 67
Re: Xserver - záhlaví okna mizí při přepnutí z fullscreen
« Odpověď #1 kdy: 03 Května 2010, 18:37:24 »
Mizení záhlaví vyřešily ovladače od Xorg-edgers... nicméně flash na Stream.cz se ve fullscreenu sekne + při přehrávání videa (XV) občas lítaj čáry přes obraz.
Z deště pod okap...

Nikdo jinej s timhle problém nemá?
« Poslední změna: 03 Května 2010, 18:48:24 od xsigik »

xsigik

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 67
Re: Xserver - záhlaví okna mizí při přepnutí z fullscreen
« Odpověď #2 kdy: 04 Května 2010, 10:41:29 »
Tak...
počkal jsem ještě až vyjde od Xorg-edgers novej ovladač pro Intel a novej xorg-core, ale beze změny. Videa na Streamu se ve fullscreenu zasekly, a přehrávání videa taky nic moc.
Vrátil jsem se k původním ovladačům Lucid Lynx a zkusil vypnout Compiz, a hele - problém zmizel... tak jsem ho zas zapnul, povypínal všechny efekty Manažeru nastavení Compiz, postupně je přidával zpátky a testoval kdy to začne blbnout.

Problém způsobuje Efekty -> Slábnutí oken -> Dim Unresponsive Windows, položka, kterou je třeba vyškrnout (zrušit).

A záhlaví oken už při přepínání z fullscrenu nemizí.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.