Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Dataprojektor - nefunkční signál  (Přečteno 670 krát)

bluewizard

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 166
Dataprojektor - nefunkční signál
« kdy: 02 Června 2010, 23:18:51 »
Ahoj, tak dneska jsem měl přednášku, připojím svůj netbúk k dataprojektoru zapojím, všechno fungovalo, na stěně byl log-in, pak fialové pozadí, no a u toho zůstalo. Když jsem si spouštěl přes OO prezentaci, nešlo jakoby nic do dataprojektoru? Kdyǰ jsem dal restart, tak se zase pro změnu odhlášení začlo zobrazovat.
Takže to zhrneme:
login a odhlášení se přes dataprojektor zobrazují, ale co po loginu na monitoru dělám se nezobrazuje (jakoby se načte jen pozadí, to se na dataprojektoru zobrazí a pak nic). Mám Asus eee 1000H Ubuntu 10.04 a mám tam i eeetray, kde jde zapnout externí monitor ale nepomohlo to. Prostě trapas, nakonec jsem to musel uložit jako ppt a spustit na notesu s Widlema, kde to všechno SAMOZŘEJMĚ PERFEKTNĚ fungovalo (holt Widle nezklamou, doufám, že si nikdo nevšiml, že ten nefunkční "zmetek" byl Linux, to by pro něj nebyla dobrá reklama...).
To je už po druhé co mě Linux takhle vymr**l, ale po prvé stačilo jen NB restartovat a chytlo se to (to jsem tam měl tenkrát eee buntu), nyní akorát trapas.
Poradíte někdo, jak na ten dataprojektor? Pro příště?
Jo a zjistil jsem, jak se někde psalo, že stačí instalovat xinerama, ale to už jsem tam měl, jenže xineram je v repozitářích mrtě, tak kterou vybrat???

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.