Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Intel 945GM  (Přečteno 1127 krát)

lubos.stefan

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 1
Intel 945GM
« kdy: 05 Června 2010, 07:58:47 »
Dobrý den.. mám notebook a v něm běká grafika Intel 945GM..mám problémy s přehrátím videa z internetu...video jde plinule,ale néé při spuštěné celé obrazovce a občas i tak se kouše při zmenšené ??? nevím si s tím rady...jsem začátečník a bohužel nevím jak a co ještě dělat  ;) děkuji Štefan

aloisam

  • Host
Re: Intel 945GM
« Odpověď #1 kdy: 05 Června 2010, 23:29:53 »
stejná grafika, žádný problém ;)

zkus si do firefoxu nahrát doplněk adblock, nebo něco podobného..

Pawan

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 182
Re: Intel 945GM
« Odpověď #2 kdy: 06 Června 2010, 01:35:12 »
jj tak isto potvrdzujem ze u tohto typu grafiky nemam problem az na flash ktory ma trosku zblbnute (resp spomalenu odozvu) ovladanie ale video ide fajn... skus iny prehliadac a pokial to bude robit aj ten tak bude chyba ako kolega vravi v plugine... a pokial ti to robi napriklad flash prehravac na youtube tak ked tak skusit iny.. viem ze pre 32 bit verziu ubuntu je novy flash 10 ten mi isiel paradne.. a ked nie ten myslim ze tam bola daka nahrada ale neviem ci je plne funkcna... a pokial ti to robi napriklad pri prehravani videa zo stranky nejakej televizie ked pozeras serial...oni su stavane na windows media player (pod prehravacom na stanke to tam je to vzdy napisane ) plugin ktory samozrejme v ubuntu nieje...takze sa pouziva bud totem plugin pre firefox alebo vlc media plugin pre firefox... ten vlc media plugin BY SA MAL naistalovat ako sucast vlc prehravaca ale nie si na 100 percent isty ... a totem plugin je myslim ze predinstalovany... dalsia moznost je "mplayer plugin for mozilla" takze si mozes vybrat...toto su najznamejsie moznosti (teda aspon mne) a skus si potom v moznostiach v firefoxu "tools > addons > plugins" prepinat mezi pluginmi jednotlivych prehravacov podla toho ktory ti pojde lepsie (za kazdou zmenou nastaveni v tych nastaveniach musis restartnut firefox). Ja tam mam aktualne windows media player plugin 10 (totem) > totem sa hra na windows media plugin:)a vlc media plugin (compatible totem) a mam obe zapnute a ide mi vsetko bez problemov... video mi zacne sekat az ked obmedzim moj procesor z 1.86 ghz na 1 ghz... takze si este skontroluj ti nemas setrenie energie alebo take nieco... sem tam ked mam vela veci pustenych tak mi to seka video tiez..ale iba ak mam power saving mode
« Poslední změna: 06 Června 2010, 01:38:32 od Pawan »
Toshiba laptop U200-125 PRO 1,86ghz core2duo 2gib ram, 3d integrovana graficka od intelu (cize *censored*), ubuntu 10.04 64bit

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.