Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Prehravani videi z internetu  (Přečteno 2335 krát)

maer

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 170
Prehravani videi z internetu
« kdy: 20 Listopadu 2006, 23:03:01 »
Zdravi mam dotaz jak vypnu aby se mi neprehravali videa v totemu ale aby se spousteli mplayeru.....
intel i3 3.07GHz , 8GB DDR III , nVidia N560GTX , 1TB Hitachy , Beng 24" FullHD , MB MSI P55-GD80 - Intel P55

antelao

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 122
Prehravani videi z internetu
« Odpověď #1 kdy: 21 Listopadu 2006, 10:36:54 »
Pravým tlačítkem na soubor - otevřít s ... vybrat mplayer. mohlo by tam být nějaký zatržítko, jakože zapamatovat asociaci souboru.

Jestliže máte KUBUNTU, dají se asociace souborů měnit pomocí Hlavního menu: Internet - Konqueror -> Menu: Nastavení - asociace souborů - ve stromu video jsou jednotlivé typy video souborů a u nich seznam přehrávačů, které budou nabídnuty k přehrávání videa. Je důležité, aby ve Vašem případě byl mplayer na prvním místě.

Jiří

edit:
á ... teď jsem si všimnul, že video z internetu ... tak to bych mohl poradit "Firefox + rozšíření MediaPlayerConnectivity".

Krocan

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
Prehravani videi z internetu
« Odpověď #2 kdy: 26 Ledna 2007, 20:20:32 »
hmmm, media player conn. jsem právě nainstalloval a když chci přehrávat Uvolněte se prosím píše to:
Couldn't resolve name for AF_INET6: ct1streaming.visual.cz
"Óda na malou hrudku zeleného hnusu"
Ó frytná chrochtobuznosti ! Tvé mikturace jsou mi, co do zprudlé žvastopunkceři naplzlé včely. Já zapřísahám tě svými frůnícími tvrdlovrzy a krákorně zapracuji svými cvrknuvšími patlocaráty. Nebo tě roztrhám na fidloprcičky svým frkodrťákem.

antelao

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 122
Prehravani videi z internetu
« Odpověď #3 kdy: 26 Ledna 2007, 20:45:43 »
Citace: Krocan
... když chci přehrávat Uvolněte se prosím píše to: Couldn't resolve name for AF_INET6: ct1streaming.visual.cz
Myslíte něco jako tohle?
http://s12.imagehosting.us/uploadpoint/imagehosting_upload_storage/nouser_1825/T0_-1_1825418.png

Jestli ano, tak mě to problém nedělá, dám tu hlášku minimalizovat a video normálně jede.

jiří

PS: sorry za OT - mě by spíš zajímalo, jak si toho krause uložit na disk - abych si ho mohl prohlédnout později ... viz téma http://forum.ubuntu.cz/viewtopic.php?id=3549

Krocan

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
Prehravani videi z internetu
« Odpověď #4 kdy: 26 Ledna 2007, 20:54:01 »
já to zavřu, minimalizuju, potom dám PLAY a h***o....objeví se znova error!!!
A nevím co má znamenat ten obrázek... na linuxu sem lamma a na čtení všeho materiálu se mi nedostává čas....
"Óda na malou hrudku zeleného hnusu"
Ó frytná chrochtobuznosti ! Tvé mikturace jsou mi, co do zprudlé žvastopunkceři naplzlé včely. Já zapřísahám tě svými frůnícími tvrdlovrzy a krákorně zapracuji svými cvrknuvšími patlocaráty. Nebo tě roztrhám na fidloprcičky svým frkodrťákem.

Luban

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1638
Prehravani videi z internetu
« Odpověď #5 kdy: 28 Ledna 2007, 15:08:06 »
Citace: Krocan
a na čtení všeho materiálu se mi nedostává čas....
Pokud budete chtít problém vyřešit, alespoň se něčím "prokousat" budete muset.
Ledaže někoho přesvědčíte, aby se u vás osobně zastavil a problém vyřešil :)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.