Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Planet Penguin Racer [Vyřešeno]  (Přečteno 1940 krát)

josef.g

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 80
Planet Penguin Racer [Vyřešeno]
« kdy: 16 Srpna 2010, 20:45:13 »
Zdravím, nemáte někdo ponětí, jestli se dá někde sehnat balíček Planet Penguin Racer pro Ubuntu 10.04? Po nedávném upgradu z 8.04 na 10.04 mi to zmizelo a vzhledem k tomu, že to  byla celkem oblíbená hra mých dětí, tak bych ji znovu rád nainstaloval. Hra je stále v repozitářích Debianu Lenny, mohlo by to jít nainstalovat i do Ubuntu? Teoreticky jde pořád o .deb balíčky, ale v Ubuntu se nedoporučuje instalovat balíček z verze X do verze Y (např. na GetDeb jsou aplikace rozdělené podle verze Ubuntu), tak nevím jestli vůbec zkoušet připojit Debianí repozitáře. Jinak by se to snad dalo doinstalovat i z repozitářů 8.04, ne? Ale opět nevím, jestli je můžu připojit, aby nedocházelo ke konfliktům (staré/nové verze knihoven - názor lamy, odpusťte, pokud je to mimo), příp. jestli mi to systém vůbec dovolí.
« Poslední změna: 17 Srpna 2010, 19:32:29 od josef.g »

Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Re: Planet Penguin Racer
« Odpověď #1 kdy: 16 Srpna 2010, 20:55:40 »
zkus nainstalovat extreme tux racer. uz se presne nepamatuji, v cem se vlastne lisi od planet penguin racer, ale myslim, ze to bylo hlavne v mapach
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

pacholik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2072
Re: Planet Penguin Racer
« Odpověď #2 kdy: 16 Srpna 2010, 21:22:27 »
mě (mám Debian) píše Synaptic u balíku planetpenguin-racer že "Toto je přechodový balíček pro snadný přechod na extremetuxracer, větve planetpenguin-racer." a závisí na extremetuxracer


josef.g

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 80
Re: Planet Penguin Racer
« Odpověď #4 kdy: 17 Srpna 2010, 19:31:22 »
Díky moc!!! Je to opravdu Extreme Tux Racer, když jste mi poradili jméno, tak jsem to už našel v repozitářích velmi rychle. Zrovna jdu prohnat tučňáka po břiše:-))

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.