Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Poradte Video editor  (Přečteno 1565 krát)

peter.smrcak

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 62
  • Mytuts - komentované tutoriály
    • Mytuts - komentované tuts
Poradte Video editor
« kdy: 29 Srpna 2010, 14:16:44 »
Zdravim,

potreboval by som nejaky video editor, kde sa da do videa vlozit aj obrazok.
V Pitivi som to nenasiel.

diky moc!
Ubuntu 64bit

Woofie

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 65
Re: Poradte Video editor
« Odpověď #1 kdy: 29 Srpna 2010, 14:33:37 »
tak tohle jsem ještě nezkoušel, ale zkus se podívat třeba na avidemux, openshot nebo open movie editor..
Snad ti některý z nich pomůže.

peter.smrcak

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 62
  • Mytuts - komentované tutoriály
    • Mytuts - komentované tuts
Re: Poradte Video editor
« Odpověď #2 kdy: 29 Srpna 2010, 16:53:09 »
tak tohle jsem ještě nezkoušel, ale zkus se podívat třeba na avidemux, openshot nebo open movie editor..
Snad ti některý z nich pomůže.

Diky ten OpenShot vyzera celkom fajn, len mi nechce importovat *.ogv format. A obrazok sa neda vlozit tiez, skoda.
nechapem tu politiku, ogv je Open Source video format a ziadne editory ho nevedia otvorit, ani prekonvertovat..
Ubuntu 64bit

Rostislav Mikolaš

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Re: Poradte Video editor
« Odpověď #3 kdy: 29 Srpna 2010, 17:10:37 »
V PiTiVi klikneš v nástrojové liště na ikonu importovat klipy, v dialogu si vybereš místo videa nějaký obrázek. Jakmile se ikona obrázku objeví mezi klipy, tak ji přetáhni na časovou osu. Pak ji můžeš editovat stejně jako video klip tj, zkrátit, rozdělit atd ... Na časové ose se obrázek zobrazí stejně jako video klip, tedy nikoliv jako jediné políčko, ale jako několik stejných políček. Nevím s jakými formáty to funguje, ale .jpg například funguje ... :)

peter.smrcak

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 62
  • Mytuts - komentované tutoriály
    • Mytuts - komentované tuts
Re: Poradte Video editor
« Odpověď #4 kdy: 29 Srpna 2010, 17:40:11 »
V PiTiVi klikneš v nástrojové liště na ikonu importovat klipy, v dialogu si vybereš místo videa nějaký obrázek. Jakmile se ikona obrázku objeví mezi klipy, tak ji přetáhni na časovou osu. Pak ji můžeš editovat stejně jako video klip tj, zkrátit, rozdělit atd ... Na časové ose se obrázek zobrazí stejně jako video klip, tedy nikoliv jako jediné políčko, ale jako několik stejných políček. Nevím s jakými formáty to funguje, ale .jpg například funguje ... :)

jj uz to mam, len mam napr obrazok 400x100 a chcem aby bol dole v pravo, je to logo.
Ubuntu 64bit

f-m

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 56
Re: Poradte Video editor
« Odpověď #5 kdy: 21 Října 2010, 07:50:07 »
Zdravím, nevíte jak v pitivi používat efekty atd.? Jde to vůbec?
Nebo třeba chci vložit jakoby dvě videa do jednoho (tzn. obraz na dvě půlky a vlevo jedno video a v pravo jiné atd...).
Jde to? Nebo pitivi ještě pořád neumí efekty?
Někde na nějakém videu na youtube jsem viděl normálně využívání efektů v pitivi, ale jak toho docílit fakt nevím  :'(

matyskovo

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 437
Re: Poradte Video editor
« Odpověď #6 kdy: 21 Října 2010, 08:18:06 »
Zkuste Kino
MB ASUS M2NPV-VM, grafika integrovaná nVidia GeForce 6100, zvukovka integrovaná ADI AD1986A, AMD D-C Athlon A64 X2 4200+ EE, paměť 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 800MHz KINGSTON, 2x disk SEAGATE Barracuda 320GB, SATA II, DVD vypalovačka - LG GSA-H42L, UBUNTU 10.04 LL 32-bit.

f-m

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 56
Re: Poradte Video editor
« Odpověď #7 kdy: 22 Října 2010, 09:12:18 »
to právě moc nechci, ale mrknu na to. Stejně by mě zajimalo jestli a jak to jde v pitivi...

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.