Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Ati catalyst conrol center - graficke prostredi  (Přečteno 780 krát)

Atanvamo

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 14
Ati catalyst conrol center - graficke prostredi
« kdy: 30 Srpna 2010, 23:50:30 »
Ahoj,
instaloval jsem si Ati catalyst conrol center pro GK Ati radeon HD 5600, chce to po mě v záložce správce zobrazování "k provádění změn na stránce je vyžadován přístup s právy spráce. Spusťte znovu aplikaci Ati catalyst conrol center jako superuživatel a zadejte heslo správce."

Nevím s stím rady. Jakto vyřešit. v této chvíli nemůžu nic přenastavit ani změnit. A byla by to potřeba protože grafický prostředí se docela seká, je to takové trhané.

máte nějaké nápady jak to vyřešit? Děkuju předem. Atanvamo

jen dodatek... poradilo se mi to spustit jen se mi vyskytl dalsi problem. graficky prostredi se mi porad seka nevite cim to muze byt? treba posouvani oknem nebo v prohlizeci... vypada to jako by ty ovladace nefgungovali spravne... vypada to jako kdyz na widlich nejsou nainstalovany ovladace taky se graficky prostredi seka... jak by se to dalo vyresit??

[attachment deleted by admin]
« Poslední změna: 31 Srpna 2010, 00:41:11 od Atanvamo »

pacholik

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2072
Re: Ati catalyst conrol center - neumim se prihlasit jako superuzivatel
« Odpověď #1 kdy: 31 Srpna 2010, 00:13:44 »
spustíš to s právy roota
Kód: [Vybrat]
gksudo amdcccle

mosqa

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 854
AMD Athlon X2 4850e; GIGABYTE MA78GM-DS2H; IGP ATI HD3200; 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 KINGSTON BOX; WD 6400AAKS; SAMSUNG SpinPoint F1 HD322HJ; SAMSUNG SH-S223F SATA; squeezy

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.