Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: zvuky v pidgine  (Přečteno 929 krát)

Iwaneez

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
  • Yaaau
zvuky v pidgine
« kdy: 13 Října 2010, 15:29:35 »
Zdravim. Dal som si ubuntu 10.10(cista instalacia). Nainstaloval som si pidgina ... nic ine sa mi nevidi moc dobre. A mam takyto problem: Ked poslem spravu alebo mi pride tak to vyda zvuk, ze? No ale mne to najskor tak skrtne/zachrci a potom vyda ten zvuk. Naskor som myslel ze to bude reprakom lebo to tak znelo. Ale ostatne zvuky idu v pohode a skrkoce to aj ked si zapojim sluchatka. Takze si myslim ze to bude asi najskor v pidgine. Neviete mi s tym nejako poradit? Popripade neviete kde su ulozene zvuky do pidgina? 
...a tiez, ked uz pisem->neviete ako si nastavim inych smajlov(z qipu napr) lebo ich neviem najst v maverickovskom repozitari. Na 10.04 vsetko fachalo a vedel som si do toho tiez stiahnut smajlov. Za vsetky rady diky.

mosqa

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 854
Re: zvuky v pidgine
« Odpověď #1 kdy: 13 Října 2010, 18:20:15 »
ad2: http://gnome-look.org/content/search.php  >daj si vyhladat qip a stiahni si tie co sa ti najviac pozdavaju, navod na instalaciu by mal byt prilozeny v archive [readme]; popripade ak by si chcel dakych vlastnych tak v /usr/share/pixmaps/pidgin/emotes

a k tym zvukom - skusal si v nastroje>nastavenia>zvuky ci to chrci aj ked tam nastavis daky iny zvuk, alebo ci to robi aj ked tam das nahlad zvuku akcie?
« Poslední změna: 13 Října 2010, 18:22:23 od mosqa »
AMD Athlon X2 4850e; GIGABYTE MA78GM-DS2H; IGP ATI HD3200; 2GB (KIT 2x1GB) DDR2 KINGSTON BOX; WD 6400AAKS; SAMSUNG SpinPoint F1 HD322HJ; SAMSUNG SH-S223F SATA; squeezy

James(CZ)

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 164
  • Když Linux, tak Ubuntu.
Re: zvuky v pidgine
« Odpověď #2 kdy: 13 Října 2010, 21:21:43 »
V nastavení zvuku v Pidginovi máš nastavenu možnost Metoda na "Automatická"?
Ubuntu 22.04.01 LTS CZ
PC ASUS ROG Strix G10DK - AMD Ryzen 5 5600X, NV GeForce GTX 1660 Super, 32 GB RAM, 512 GB SSD

Iwaneez

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 18
  • Yaaau
Re: zvuky v pidgine
« Odpověď #3 kdy: 13 Října 2010, 22:09:17 »
Yees, dakujem vam  :) . Clovek sa trapi niekolko dni a nic ... ale napisem do fora a hned vsetko beha. Takze dakujem mosqa-ovi za tie smajle, to som potreboal. A hlavne Jamesovi. Naozaj som tam mal nastavene na "Automaticka". Aj ked by clovek cakal ze automatika pobezi spravne a hlada chybu niekde inde, stacilo to zmenit na ALSA a uz to hra v pohode.

Dik moc este raz  ;)

James(CZ)

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 164
  • Když Linux, tak Ubuntu.
Re: zvuky v pidgine
« Odpověď #4 kdy: 14 Října 2010, 20:59:17 »
Jsem rád, že je vše OK ;)
Ubuntu 22.04.01 LTS CZ
PC ASUS ROG Strix G10DK - AMD Ryzen 5 5600X, NV GeForce GTX 1660 Super, 32 GB RAM, 512 GB SSD

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.