Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: [vyreseno] Po instalaci 10.10 automaticke odhlaseni pri spusteni VLC, K3B, Opera  (Přečteno 1525 krát)

prochin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Narazil jsem na zvlastni problem...
Po upgrade na verzi 10.10 (ktery probehl bez problemu) po spusteni nekterych aplikaci (VLC, K3B, Opera, qbittorrent) obrazovka na okamzik zcerna a automaticky se odhlasi sezeni do prihlasovaci obrazovky.
U VLC se toto provede az po najeti kurzorem mysi do okna VLC u ostatnich je to po zobrazeni okna.

Rikal jsem si ze se upgrade asi nejak nezdaril a udelal cistou instalaci se zachovanim /home slozky, bohuzel se stejnym vysledkem.

Nesetkal se timto problemem uz nekdo?

« Poslední změna: 14 Října 2010, 18:47:26 od prochin »

Rover623

Re: Po instalaci 10.10 automaticke odhlaseni pri spusteni VLC, K3B, Opera...
« Odpověď #1 kdy: 14 Října 2010, 08:16:59 »
Spíš chyba někde v uživatelském nastavení,zkus si do home vrátit jen to co potřebuješ,zkusmo zkus třeba vymazat nastavení Opery nebo od K3B (někam tu složku přesuň) aby se vidělo čím by to mohlo být

arrange

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4031
  • "jdu s hlavou vztyčenou..."
Re: Po instalaci 10.10 automaticke odhlaseni pri spusteni VLC, K3B, Opera...
« Odpověď #2 kdy: 14 Října 2010, 16:17:03 »
Tak, tak, můžeš to taky zkusit v novém účtu, kde bude automaticky výchozí nastavení.
http://www.openstreetmap.org - mapy celého světa "wiki style"

prochin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re: Po instalaci 10.10 automaticke odhlaseni pri spusteni VLC, K3B, Opera...
« Odpověď #3 kdy: 14 Října 2010, 18:45:28 »
Vyzkouset spusteni aplikaci pod jinym uzivatelem me nenapadlo  ::), dobry tip (odinstalovani aplikace a smazani vsech dat jsem zkousel).
Nicmene se system chova uplne stejne i pod jinym uzivatelem.

Nasel jsem problem jinde...
Protoze jsem tento problem nemohl najit ani nikde jinde a nastavenim uctu to taky neni, tak me to primelo zamerit se na veci se kterymi jsem mel problemy v minulosti.
To bylo nastaveni 2 ruznych LCD s GK nvidia, nebyl jsem schopny rozchodit LCD v rezimu twinview (z neznamych duvodu, proste se nedetekovalo na druhem LCD korektni rozliseni), pomohlo az nastaveni separate X screen a povoleni rozsireni xinerama. Pak se chovaly LCD jak jsem potreboval.

Ted jsem zmenil nastaveni obrazovek na twinview a bez problemu to funguje tak jak ma. Problemove aplikace zase muzu bez problemu spoustet.

Jen ted nevim jestli se predchozi problem s twinview vyresil prechodem na verzi 10.10 nebo nainstalovanim novejsiho ovladace GK nez jsem mel v 10.04.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.