Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: odinstalace/spusteni  (Přečteno 1069 krát)

fanatiq

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
odinstalace/spusteni
« kdy: 19 Listopadu 2010, 21:12:27 »
Dobry den,

Potreboval by som sa opitat na dve zakladne veci (som zaciatocnik 2 denni) . 1. nejde mi odinstalovat battlefield 2 a sputit battlefield 2  < ORIGINAL GAME >

1. Potreboval by som poradit preco mi nejde spustit hra ( battlefield 2) zada to pomne CD , ale to CD v CDromke mam. ( http://img228.imageshack.us/img228/7928/obrazovkan.png )
--potreboval by som aby ste mi sem napisali link prosim jak nato alebo aby ste mi poradili sami

2. Potreboval by som proc mi ta hra , ked uz mi nejde sputit nejde vymazat ? Mazu ju pomocou  APLIKACE>WINE>PROGRAMS .....  ( http://img339.imageshack.us/img339/638/obrazovkat.png ) .
-- Navod jak to zmazu cez nieco ine atp...

--------------------------------------------------------------------

Dalej by som potreboval:
LINK na stiahnutie Syphonicu
AKO sa dostanem do roota ( ci je to potrebne na mazanie atp.)

DEKUJU VSETKYM LUDOM KTORY MI PORADILI , MATE U MNA VELKE DIKI :)  VAZNE UPRIMNE DAKUJEM

Šuohob

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 2171
Re: odinstalace/spusteni
« Odpověď #1 kdy: 19 Listopadu 2010, 21:32:59 »
Na problem s CD mozna pomuze ve wine nastaveni adresare /media/cdrom0 jako windosowsky disk E, D, nebo nejaky takovy pismeno, viz
Jeden uzitecny trik: CD nemusis do mechaniky ani vkladat, staci si udelat jeho obraz a pak namountovat do daneho adresare bud prikazem v konzoli
Kód: [Vybrat]
sudo mount -o loop /cesta/k/isu.iso /media/cdrom0 nebo nejakou grafickou aplikaci (viz wiki.ubuntu.cz), napriklad isomount (nemam zkusenost, nepouzivam)

Hra nema vlastni odinstalator? na mazani nepotrebujes roota. hra se pravdepodobne nainstalovala do ~/.wine/drive_c/Program Files (~ je oznaceni pro tvuj domovsku adresar). Staci ji smazat zde a pak jeste smazat ikonu v menu.

Prava roota ziskas napriklad prikazem sudo, ci gksudo (pokud spoustis graficke aplikace)


EDIT ADMINUM: Co to je za hlasku?? proc nemuzu pripojit obrazek? "Adresář pro přílohy je plný. Zkus menší soubor nebo kontaktuj administrátora. "
« Poslední změna: 20 Listopadu 2010, 00:22:36 od Bohouš »
Tak dlouho se vrzá s Acerem, až se displej utrhne.

fanatiq

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 2
Re: odinstalace/spusteni
« Odpověď #2 kdy: 19 Listopadu 2010, 23:57:09 »
Dekuju moc odinstalace fungovala , rano to instalnu znova a budu se riadit tebu.

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.