Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.  (Přečteno 6215 krát)

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.
« kdy: 14 Prosince 2010, 23:06:46 »
Jen si dovolím odkázat na náš blog :)

http://blog.ubuntu.cz/clanek/humble-indie-bundle-zaplatte-kolik-chcete

Přispěl jsem, ale čas vyzkoušet hry budu mít nejdřív zítra, nemůžu se dočkat! ;D

Pipkin

  • Návštěvník
  • Příspěvků: 35
Re: Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.
« Odpověď #1 kdy: 15 Prosince 2010, 08:05:48 »
Vypadá to velice slibně. Taktéž jsem přispěl. Večer si zahraji. Je velice zajímavé podívat se na statistiku zaplacených příspěvků. Vcelku značnou část zabírají platformy Linux + Mac dohromady skoro 50%. Ale co je ještě zajímavější tak průměrná výše příspěvků za Linux je 2x tak vysoká jako za ostatní platformy. Na linuxu je hlad po dobrých hrách a uživatelé jsou ochotni za ně zaplatit, né krást. Toď můj názor na věc. :)

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re: Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.
« Odpověď #2 kdy: 15 Prosince 2010, 10:50:05 »
Na linuxu je hlad po dobrých hrách a uživatelé jsou ochotni za ně zaplatit, né krást. Toď můj názor na věc. :)
To je známý trend, stejně jako, že většina lidí co používá Linux je vyzrálá a má IQ vyšší než běžný uživatel windows. ;D

Rover623

Re: Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.
« Odpověď #3 kdy: 15 Prosince 2010, 11:48:09 »
Něco bych přidal,v dobách Windows jsem aplikace kradl,jak to asi dělá většina uživatelů.V době kdy jsem přešel na Linux začal jsem používat buď to co je zdarma nebo si ten program (hru) koupím,přestal jsem "warezovat" hry a když se mi ta hra líbí,tak prostě jdu a koupím si jí,výhodou Linuxových her ovšem je to,že je k dispozici ve většině případů demo,takže člověk ví co kupuje,to bohužel v případě her pro Windows už moc neplatí

Tomáš Břinčil

  • Občanské sdružení Ubuntu ČR
  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 1610
  • moje obrázky ↓
    • TomasBrincil.cz
Re: Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.
« Odpověď #4 kdy: 15 Prosince 2010, 11:52:14 »
Něco bych přidal,v dobách Windows jsem aplikace kradl,jak to asi dělá většina uživatelů.V době kdy jsem přešel na Linux začal jsem používat buď to co je zdarma nebo si ten program (hru) koupím,přestal jsem "warezovat" hry a když se mi ta hra líbí,tak prostě jdu a koupím si jí,výhodou Linuxových her ovšem je to,že je k dispozici ve většině případů demo,takže člověk ví co kupuje,to bohužel v případě her pro Windows už moc neplatí
Přesně tak, od té doby co mi strčili pod nos ubuntu one, tak si kupuju i hudbu (nejsem fanda hudby, jen občas mě zaujmou Linkini, tak abych měl co poslouchat v autobuse). Ještě čekám až vymyslí něco na filmy, kdy si za prá dolarů měsíčně budu moct stáhnou HDčko...

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.
« Odpověď #5 kdy: 16 Prosince 2010, 21:16:57 »
Něco bych přidal,v dobách Windows jsem aplikace kradl,jak to asi dělá většina uživatelů.V době kdy jsem přešel na Linux začal jsem používat buď to co je zdarma nebo si ten program (hru) koupím,přestal jsem "warezovat" hry a když se mi ta hra líbí,tak prostě jdu a koupím si jí,výhodou Linuxových her ovšem je to,že je k dispozici ve většině případů demo,takže člověk ví co kupuje,to bohužel v případě her pro Windows už moc neplatí
Hold k tomu windowsu to warezovanie patrí.Pri linuxe by ma to ani nenapadlo(asi ani nie je čo warezovať a užívatelia si cenia práce a hodiny strávené  pri vývoji) ale pri win je to úplne iné.To keď mi dačo chýba(mne nie ale napr. sestre) tak to rýchlo sťiahnem a netrápi ma, že niekoho okrádam.Asi je to o zvyku.Samozrejme aj na win dávam prednosť OSS...
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.
« Odpověď #6 kdy: 23 Prosince 2010, 20:21:20 »
Pár novinek:

  • Když si nyní koupíte hry za více, než je aktuální průměr (7.63 USD), dostanete i všechny hry z "prvního kola" HIB.
  • Celkový výtěžek je už více jak 1.5 milionu dolarů.
  • Pokud celková částka přesáhne 1.75 milionu, uvolní vývojáři hru Revenge of the Titans jako opensource.

premet

  • Host
Re: Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.
« Odpověď #7 kdy: 23 Prosince 2010, 20:44:21 »
Taky jsem si ten balík taky teď pořídil, zkoušel sem poprvý platit přes Google Checkout  :)

Kedrigern

Re: Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.
« Odpověď #8 kdy: 23 Prosince 2010, 21:10:20 »
Já potřeboval dělat zápočťáky :(...

No už mám nakoupeno.

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.
« Odpověď #9 kdy: 24 Prosince 2010, 01:54:10 »
Podla mňa je to super spôsob ako podporiť vývoj a k tomu ešte dostať aj krásnu hru machinarium...samozrejme priatelka po tejto hre túžila tak dostane ten gift card či ako sa to volá.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

premet

  • Host
Re: Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.
« Odpověď #10 kdy: 24 Prosince 2010, 09:43:01 »
Podla mňa je to super spôsob ako podporiť vývoj a k tomu ešte dostať aj krásnu hru machinarium...samozrejme priatelka po tejto hre túžila tak dostane ten gift card či ako sa to volá.
Machinárium jsem včera zkoušel, je to hodně zajímavá hra a na mě asi moc inteligentní, ale jo první tři kola už jsem zvládl  ;D

jAster_BA

  • Závislák
  • ***
  • Příspěvků: 4165
  • FEI STU stole my soul, don't have time anymore :/
Re: Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.
« Odpověď #11 kdy: 24 Prosince 2010, 11:33:39 »
Podla mňa je to super spôsob ako podporiť vývoj a k tomu ešte dostať aj krásnu hru machinarium...samozrejme priatelka po tejto hre túžila tak dostane ten gift card či ako sa to volá.
Machinárium jsem včera zkoušel, je to hodně zajímavá hra a na mě asi moc inteligentní, ale jo první tři kola už jsem zvládl  ;D
A pekná grafika tam je.Také rozkošné to je.
Mám doma všelijaké staré haraburdy ale najviac ma *censored*tie novšie s grafikou ATI/AMD... registered as user #520570

Linuxové počítadlo Automatická kompilácia jadra

Vojtěch Trefný

  • Příspěvků: 9307
  • Don Quijote
Re: Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.
« Odpověď #12 kdy: 25 Prosince 2010, 21:04:33 »
Jestli jste ještě nestačili nakoupit (a chcete), tak spěchejte -- akce končí dnes o půlnoci!

MacHala

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1104
  • Big Bro iz watching joo!
    • ZlejT
Re:Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.
« Odpověď #13 kdy: 13 Prosince 2011, 19:52:30 »
bump, je tu Humble Indie Bundle 4
Prislusnik ligy, za kreativni pouzivani interpunkcnich znamenek, carek, predevsim.
=======================================
Tweetuju jako http://twitter.com/zl8

Kamil Hanus

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 221
    • kamilhanus.cz
Re:Nejlepší hry pro Ubuntu za cenou, kterou si sami určíte.
« Odpověď #14 kdy: 13 Prosince 2011, 20:33:42 »
Tak se mi zdá, že perioda vydávání nových bundlů je moc krátká... S tímhle přístupem by rovnou mohli udělat "eshop" se všemi těmito hrami, kde by si člověk vybal jen ty, které chce a opět určil svou cenu.
Only wimps use tape backup: _real_ men just upload their important stuff on ftp, and let the rest of the world mirror it ;)

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.