Prosíme přihlašte se nebo zaregistrujte.

Přihlašte se svým uživatelským jménem a heslem.
Vaše pomoc je stále potřeba!

Autor Téma: Tooltipy nebo coto je?!!  (Přečteno 693 krát)

Satannas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 262
Tooltipy nebo coto je?!!
« kdy: 18 Prosince 2010, 15:19:58 »
Čau lidi, trošku se nudím, a  k dokonalosti mi chybí už jen plyšové kostky na zrcátko do auta a vypnutí všech tooltipů.  ;D V gconf-editoru sem povypínal všechno co má ve slově "tooltip", ale pořád je to někde zašité. Jedná se mě o takovou věc jako když najedu na "minimalizovat" tlačítko, tak tam najede takový text "Minimalizovat okno". Nebo Na přepínač pracovních ploch a objeví se: "Klikntím začnete s přetažením....". Je to taková spíš kosmetická vada, ale nemůžu to lokalizovat kde se to vypíná. Jestli je to už v tématu plochy, nebo každý zvlášť applet to má (ale u appletů sem tooltipy vypnul), nebo jestli to dělá compiz, nebo přímo systém. Nejspíš to bude jen nějaká zašitá hovadinka  :), ale pro mě to tam je naprosto zbytečné... Díkec za radu.
P.S. Jo, aby mě někdo nesepsul, tak mám Mint 9 gnome, ale to je jedno, je to na stejné brdo  :D

daysleeper

  • Stálý člen
  • **
  • Příspěvků: 1206
Re: Tooltipy nebo coto je?!!
« Odpověď #1 kdy: 18 Prosince 2010, 18:12:00 »

Satannas

  • Aktivní člen
  • *
  • Příspěvků: 262
Re: Tooltipy nebo coto je?!!
« Odpověď #2 kdy: 18 Prosince 2010, 18:50:00 »
To nejsou doslova tooltipy cos mě dal odkaz na který už sem se ptal kdysi  :D . Ty mám všude vypnuté v tom gconfigu. Ale pořád když najedu na maximalizovat, minimalizovat, zavřít, tak se tak ukazuje ta nápověda. Teda už nevím kde bych to měl k sakru vypnout. Prolézám config sem a tam a nic  :) původně sem si myslel, že to je nainstalovaným tématem, ale dělá to u všech témat.
Myslím toto: http://img69.imageshack.us/i/ukazkan.jpg/

 

Provoz zaštiťuje spolek OpenAlt.